4 zásadní filmy, kde mají starší ženy poměr se zajíčkem

Posedlá láskou - upoutávka

Mít milenku o dvacet let mladší je ve společnosti zcela normální. Pokud se ale role obrátí a žena si najde milence o dekádu mladšího, k životu se probírá společenské tabu. V sobotu uvidíte thriller Posedlá láskou. Poznejte další čtyři snímky, které se zapsaly do historie.

Co uvidíte v sobotu ve snímku Posedlá láskou?

Na Prima LOVE se už tuto sobotu ve 20.15 uvidíte další zajímavý thriller. Mladého Marka okouzlila starší, ale stále krásná Carissa. Netuší, že si vztahem s ní zahrává s ohněm.

Carissa nikomu nedovolí, aby ji opustil... Mark Richards právě dokončil studium na střední škole a chystá se na prestižní univerzitu, kde získal stipendium. Jeho matka Tanya je na něj náležitě pyšná zejména proto, že více jak deset let žijí po smrti Markova otce sami. Tanya se o Marka extrémně bojí a hlídá každý jeho krok, aby ho ušetřila nástrah života. Do rodiny dochází přítel jejího manžela Randy, který by s Tanyou rád chodil, ale Tanya ho bere jen jako rodinného přítele a poradce. Na jeho rady, aby Markovi dala více svobody, však nedbá. Mark se jednoho dne seznámí s Carissou Kensingtonovou. Carissa je krásná žena, ale je zhruba dvakrát tak stará jako on a je bohatá vdova. Carissa je skvělou manipulátorkou, a protože má na Marka zálusk jako na muže, velmi rychle dosáhne svého. Když se Tanya dozví, s kým její syn spí, je z toho v šoku a ani jedna z žen se netají svou nechutí k té druhé.

Lepší pozdě, než-li později

Romantická komedie, která svým názvem leccos napoví. I když to ve filmech vypadá tak, že lásku prožívají lidé maximálně do třiceti let, všichni víme, že to není pravda. A všichni také víme, že partneři se nevybírají podle věku. Nebo alespoň tak s tím přichází Keanu Reeves jako pohledný doktor zamilovaný do šedesátileté Diane Keaton. Do doby, dokud se neobjeví starý proutník Jack Nicholson, jenž chodí s její vlastní dcerou...

18 NEJLEPŠÍCH ROMANTICKÝCH KOMEDIÍ

Thelma a Louise

Susan Sarandon a Geena Davis vzaly jako utrápené manželky konečně život do svých rukou a utekly společně ze svých životů, aby našly něco lepšího. Kromě toho, že po cestě najdou mladičkého Brada Pitta, tak se shledají i s vlastním sebepřijetím a nabydou odvahy jít do života naplno.

Zápisky o skandálu

Učitelka Sheba Hart (Cate Blanchett) má vášnivý vztah s jedním ze svých mladých studentů (Andrew Simpson). Když to ale zjistí její starší kolegyně a učitelka Barbara (Judi Dench) změní se jejich vzájemné přátelství v naprostou nevraživost. Zatímco Barbara vyhrožuje, že odhalí Shebaino tajemství jejímu manželovi (Bill Nighy) i zbytku světa, začínají se dostávat do popředí její vlastní tajemství a temné posedlosti. Podvody a klamy, okolo nichž jsou vystavěny životy obou žen, pomalu vyplouvají na povrch.

Předčítač

Snímek se odehrává za druhé světové války a po válce a Kate Winslet vynesl Oscara. Když se studentu Michaelovi v poválečném Berlíně udělá špatně, pomůže mu třicátnice Hanna. Mladík ji poté vyhledá a vzplane mezi nimi krátký vášnivý vztah. Znovu se setkají za osm let – při procesu s válečnými zločinci... V hlavních rolích Kate Winslet a Ralph Fiennes.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.