4 zásadní předsevzetí inspirovaná seriálem Myšlenky zločince

Myšlenky zločince XI (13) - upoutávka

Nový rok 2018 začal a je potřeba ho řádně chytit za pačesy. Inspiraci můžete najít i u svého oblíbeného seriálu Myšlenky zločince, které můžete sledovat každé pondělí ve 20.15

Co uvidíte v pondělí na Prima LOVE?

Jako každé pondělí vás rozhodně neminou Myšlenky zločince. Co se bude dít v roce 2018? Nečekejte od specialistů ze zvláštní jednotky FBI, že budou mít o něco klidnější rok. Nudit se rozhodně nebudete.

Speciální tým FBI je zavolán do Atlanty, aby agenti pomohli místní policii s vyšetřováním dvou vražd starších lidí. Během vyšetřování dojde ale k nové vraždě..

Sledujte ve 20.15 kanál Prima LOVE, kde uvidíte Myšlenky zločince.

Předsevzetí do roku 2018 inspirované Myšlenkami zločince

1) Začněte sportovat

Podívejte se na tělo herce Shemara Moora. Nechcete taky takové? Za těmito svaly stojí jen hodně práce. Shemar Moore miluje sport a rozhodně se neodbývá ani v zimě. Tak směle do toho!

JAK MÍT TĚLO JAKO HVĚZDA MYŠLENEK ZLOČINCE? MÁME NÁVOD

2) Začněte se oblékat stylově

Dnes už dávno nejde o to mít co nejmodernější oblečení. Jde o to mít styl, a to se Matthew Grey Gublerovi rozhodně upřít nedá, ačkoliv je trochu bláznivý. Takže se zkuste nad svou skříní trochu zamyslet a něčím svůj dosavadní styl ozvláštnit. Herec je třeba známý tím, že nikdy nenosí pár stejných ponožek. Kromě toho miluje kimona!

3) Začnete mít kontrolu nad svými financemi

Stejně jako dr. Spencer Reid, začněte mít přehled o svých financích. Zkrátka si to spočítejte. Čísla Reidovi skutečně jdou, takže se jím trochu inspirujte a podívejte se do svého bankovního účtu.

6 DŮLEŽITÝCH ČÍSEL ZE ŽIVOTA DR. SPENCERA REIDA Z MYŠLENEK ZLOČINCE

4) Snažte se lépe skloubit práci a rodinu

Herečka A.J. Cook představuje v Myšlenkách zločince léta letoucí blond agentku JJ, která má perfektní vztah se zbytkem speciální jednotky. Silné přátelské pouto ji ale pojí s dr. Spencerem Reidem, jehož jemnou duši se snaží částěčně ochránit. To by ale nebyla žena, aby se nesnažila udělat všechno výborně. JJ je nejen skvělou agentkou, ale i perfektní matkou. A vypadá to, že se herečka od svého seriálového charakteru dost ponaučila. Se svým opravdovým dítkem totiž chodí do práce společně.

SYN HEREČKY A. J. COOK HRAJE V MYŠLENKÁCH ZLOČINCE TAKÉ. PŘEČTĚTE SI VÍCE

Sledujte Myšlenky zločince na Prima LOVE každé pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.