5 důvodů, proč milovat Dereka Morgana z Myšlenek zločince

Derek Morgan je ten čokoládový drsňák z Myšlenek zločince, který už jedenáctou sezonu ženám po celém světě nedává spát. Pojďte se podívat na to, co je na něm tak uhrančivého. Myšlenky zločince můžete sledovat každé pondělí ve 20.15 na Prima LOVE.

V pondělí ve 20.15 v Myšlenkách zločince uvidíte, že prioritou speciální jednotky FBI bude hlavně nalézt unesenou agentku. Manžel Jennifer Jareauové oznámil její zmizení Aaronu Hotchnerovi a pro celý jeho tým je teď nalezení Jennifer prioritou. Agenti zjistí, že Jennifer pracovala se sekčním šéfem Mateem Cruzem na tajném úkolu v Afghánistánu, kde měla pomáhat se získáváním informací a s výslechy zajatců. Mateo Cruz je také pohřešován a Aaron chce vědět od ministerstva obrany, co přesně dělala a kdo ji mohl unést.

Shemar je plodem hippies

Představitel agenta Dereka Morgana se jmenuje Shemar Moore. Jak uvádí sám herec na svých oficálních stránkách, za jeho exotický vzhled mohou geny od matky a od otce. Shemar má bílou matku (pochází z Kanady) a jeho otec je Afroameričan. Tolik k jeho fyzickým atributům. A teď se pojďte s námi podívat na detaily:

1) I když má podivné kolegy, kteří nerozumějí základnímu sociálnímu chování ve společnosti, neztrapňuje je:-)

2) Dokáže si sjednat pořádek!

3) Vztah s jeho kolegyní Penelope je tak trochu tajemstvím. Ale Derek ví, jak se chovat k ženám.

4) A umí být sexy direktivní.

5) Přestože je to silný chlap, nebojí se ukázat emoce.

Na dalšího Dereka Morgana si počkejte už v pondělí na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.