Seriály a filmy

28. července 2017 22:00

Petra Kloidová

5 lidí, kteří se naučili žít Život naplno!

Život naplno - upoutávka

Ty ten život nežiješ, ty ho jenom krájíš, říká jedna slavná postava z filmu Samotáři. V sobotu uvidíte snímek Život naplno, který pojednává o ženě, jež si sáhla na dno, aby se naučila znovu létat. Znáte další takové filmy?

Co uvidíte v sobotním snímku Život naplno?

Emily je zaneprázdněnou matkou čtrnáctileté Melissy a desetiletého Bena a středoškolskou učitelkou hudby. Jednoho dne je šokovaná zjištěním, že má rakovinu prsu. Prakticky přes noc se její život změní nepředstavitelným způsobem. Najednou musí čelit obtížným vedlejším důsledkům léčby, emocím a spoléhat na pomoc rodiny, zatímco pokračuje s výukou na škole. Emily však také získá nečekanou inspiraci a zcela nový pohled na život. Noví přátelé jí povzbuzují, aby se probudila, přestala životem proplouvat jak náměsíčná, aby začala znovu bojovat a dala šanci svým dávno zapomenutým ambicím.

Jak to všechno dopadne, uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 tuto sobotu.

Kdo se naučil žít život naplno?

Většinou takovému odvážnému počinu "žít život naplno" předchází životní zkušenost, která má do příjemné vzpomínky na míle daleko. Máme pro vás 5 skvělých filmů, které vyprávějí o transformaci vlastního já. Protože žít život naplno se dá naučit.

1) Americká krása

Lester má krásný dům a hezkou rodinu. Jednoho dne dá výpověď v práci a život změní od základů. Od základů se tak změní i celé jeho okolí, které na jeho změnu reaguje. Americká krása patří mezi Oscarem ověnčené filmy.

2) Pod toskánským sluncem

Čerstvě rozvedená žena jede na výlet do Itálie, kde ji mysticky uchátí polorozbořená vila v Toskánsku. Do Ameriky se nevrátí a (vysloveně) si staví nový život. Jen jedno jí chybí...

3) Thelma a Louisa

Servírka Louise Sawyer a její kamarádka, poddajná, despotickým manželem Darrylem ovládaná Thelma Dickinson, se vydají na víkendový výlet do hor, aby unikly nudě všedního života. Když se večer zastaví na večeři, Thelma nadšená pocitem svobody se opije a začne koketovat s náhodným známým Harlanem. Když se ji muž pokusí na parkovišti znásilnit, objeví se Louisa a po prudké hádce ho v afektu zastřelí. V panickém strachu se ženy chystají utéct do Mexika rozhodnuté nevolat policii, která by jim prý stejně nevěřila...

4) Wanted

A teď něco pro drsnější povahy. Podvádí vás přítelkyně s vaším nejlepším kamarádem, který vás ještě dokáže drze přesvědčit, že to s vámi myslí dobře. V práci na vás ječí vaše šéfová. A to je ten moment, kdy se vyplatí změna. A to životní, v případě hlavního představitele Jamese McAvoye trochu nevyžádaná, otěže převezme démonická Angelina Jolie.

5) Pravá blondýnka

Pravá blondýnka je rozhodně pro ty, kteří se chtějí zasmát. Elle Woodsová je blond non plus ultra. Barbína je vedle ní chudou příbuznou. Její kluk na střední se s ní rozejde, protože podle něj není dostatečně chytrá. Elle, kterou hraje Reese Whiterspoone, se hecne a dostane se na Harvard, aby dostala přítele zpět. Jenže všechno je nakonec jinak a z Elle se stává opravdová ambiciózní dáma.

Sledujte Život naplno v sobotu ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.