5 nejlepších hlášek z Hawaii 5-0

I detektivové na Havaji umějí být řádně vtipní. A když ne vtipní, tak alespoň sarkastičtí. Máme pro vás 5 nejlepších hlášek ze seriálu, který můžete sledovat každý pátek ve 20.15 na Prima LOVE.

Co uvidíte během pátečního večera na Prima LOVE?

Můžete sledovat úžasnou krimi přímo z Havaje. Název už napovídá, že vás příběhy rozhodně nepovedou nikam jinam než na krásné pláže a do velice horkého podnebí. Komu bude horko v pátek?

Speciální jednotka 5-0 řeší vraždu člověka obžalovaného ze zpronevěry, kterého nájemný vrah zastřelil přímo u výslechu…

To uvidíte v pátek večer ve 20.15 na Prima LOVE.

Hlášky ze seriálu Hawaii 5-0

Máme pro vás uštěpačné a vtipné poznámky vašich oblíbených seriálových postav z Havaje. Ti se toho rozhodně nebojí a dokážou si vystřelit i sami ze sebe. Přečtěte si jich pár.

VÍCE O SERIÁLU HAWAII 5-0 SE DOZVÍTE NA PRIMA LOVE TADY

1) Danny nečekaně překvapí Steva, když odnáší z místa činu důkazní materiál.

Danny: Nechte tu krabici nebo vás zatknu, jasné? Steve: Zavoláte si posilu? Danny: Záchranku.

2) Když vám zastřelí stopu

Danny: Omluv mě, prosím, teď bys měl normálně říct: "Děkuju za to, že jsem ti zachránil život." Steve: Zrovna jsi zastřelil moji jedinou stopu!

3) Něčí mozek je hrozné místo

Danny: Jak víš, že ty otisky bot nepatří Hessemu? Steve: Hess má velikost 11 jako já, až na dvojitou podrážku. Otisky, co jsem našel, byly menší a Hesse si nechává dělat boty na zakázku. Přímo vstříknutá polyuretanová mezipodešev s nitrolovou gumovou podešví. Danny: Tvůj mozek musí být hrozný místo.

4) Když se Havaj a její bezpečnost mění

Steve: Když jsem byl dítě, tenhle ostrov vypadal jako to nejbezpečnější místo na světě. Danny: Takové to je, když jsi dítě, nic lepšího neznáš. Steve: Mohl jsi nechat odemčené dveře, nikdo tě neotravoval. Kdyby měli lidi odvahu, řešili by to pěstmi, ne zbraní. Danny: Když jsi u nás vyhrál rvačku na pěsti, šel jsi domů a zamkl ses nadvakrát, protože jsi věděl, že se někdo vrátí se zbraní. Možná to Havaj teď jen dohání.

5) Dcera do bikin nikdy!

Danny: Grace po mně chce lekce surfování. Řekl jsem jí, že ani omylem. Steve: Teď máš zase něco proti surfování? Danny: Nemám nic proti surfování. Mám něco proti žralokům, rakovině kůže, čemukoliv, co by zahrnovalo mou dceru v bikinách.

Sledujte Hawaii 5-0 každý pátek na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky hlášky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.