5 romantických filmů s hollywoodskými hvězdami, o kterých ví málokdo

Hollywoodské hvězdy netočí jen bombastické filmy s velkou produkcí. Jennifer Aniston, Channing Tatum nebo oscarová Kate Winslet si někdy pro radost natočí romantickou komedii, o které skoro nikdo netuší. Kromě velkých filmů, najdete v archivu iPrima.cz i takovéto snímky, které zahřejí u srdce. Využijte aktuální nabídky níže a přehrajte si je ONLINE.

V archivu iPrima.cz najdete pestrou nabídku filmů a pořadů. Láska k létu patří, a proto jsme pro vás vybrali romantické filmy, o kterých tuší málokdo, přitom stojí za to.

Ve snímcích totiž uvidíte Channinga Tatuma, Liv Tyler z Pána prstenů, Helen Hunt nebo oscarové herce, jako je Ralph Fiennes a Kate Winslet. Podívejte se na nové romantické příběhy!

DALŠÍ ROMANTICKÉ SNÍMKY ONLINE NAJDETE TADY

HLEDÁTE ROMANTICKÉ FILMY, KTERÉ JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI? PODÍVEJTE SE TADY

Zkuste nové filmy plné lásky online:

Hodná holka s přátelskou Jennifer Aniston

Justine (Jennifer Aniston) už dávno není malá holka vyrostla, je vdaná a ráda by založila rodinu. Její manžel Phil ji nade vší pochybnost miluje, ale v posteli jim to spolu nějak nevychází. Jednoho dne se Justine setkává se zajímavým mladým mužem, který jí nabízí šanci uniknout z manželské nudy do zářivého světa emocí a sexu. Jenže z banální milostné aférky se záhy stane posedlost a Justinin život je plný zmatků, lží a podvodů. Dokáže si vybrat mezi spolehlivým manželem a neodolatelným milencem? Je to hodná, nebo špatná holka? Film podle scénáře Mikea Whitea natočil režisér Miguel Arteta a Jennifer Aniston v něm dostala výraznou hereckou příležitost ztělesnit moderní Emmu Bovaryovou.

Oněgin s Ralphem Fiennesem a Liv Tyler

Éterickou Liv Tyler znáte hlavně Pána prstenů, zatímco držitele Oscara Ralpha Fiennese jste viděli v Americkém pacientovi nebo v Lolitě.

Lehkomyslný znuděný mladík Evžen Oněgin tráví svůj život na večírcích petrohradské smetánky. Po smrti strýce odjíždí na zděděný venkovský statek, kde se seznámí s oduševnělou kráskou Taťánou, která je Oněginem okouzlena natolik, že mu vášnivě vyznává lásku. Oněgin ji však chladně odmítá a odjíždí. Po letech se opět setkají. A tentokrát je to Oněgin, kdo vzplane spalujícím citem ...

Zítra snad bude líp s Helen Hunt

Ned (Liev Schreiber) se potýká s krizí středního věku. Pracuje jako scenárista na jedné šokující polopornografické televizní show, což ho ani trochu neuspokojuje. Jeho patnáctiletý syn mu právě oznámil, že je gay, a druhý, jedenáctiletý, má pro změnu téměř ze všeho strach. Jeho žena Jeannie (Helen Hunt) nastěhuje k nim domů do New Yorku svého nemocného a zahořklého otce (Brian Dennehy) z Detroitu, čímž atmosféra v jejich již tak napjatém vztahu ještě více zhoustne. A navíc Neda začne svádět jeho sexy kolegyně..

Třídní sraz s Channingem Tatumem

Deset let je docela dlouhá doba a člověk, ať chce nebo nechce, se za ty roky změní. Když po deseti letech náhodou narazíte na starého kamaráda ze školy, může se stát, že v něm už jen těžko poznáte osobu, na kterou si pamatujete. Jsou však i lidé, na které po takhle dlouhé době nezapomenete, ať se snažíte sebevíc. Film je o jednom obyčejném srazu spolužáků po deseti letech a na takových srazech se může stát prakticky cokoliv.

Bláznivá svatba s Denise Richardse a bývalým Supermanem

Denise Richards můžete znát jako Bond girl v Jeden svět nestačí. Ve snímku si zahraje Lauren Crandell, která pracuje už tři roky jako mladší svatební agentka. Sama zorganizovala již více než sto oslav a právě ji čeká nejdůležitější zakázka kariéry. Má připravit jednu z nejsledovanějších událostí v Chicagu, sňatek bohaté a poněkud záletné dcery vuřtového krále Darii Tedanski. Když vše dobře dopadne, má vyhlídky dostat se nejen na přední stranu prestižního časopisu Nevěsta, ale také dostat vyšší plat. Jenže právě teď se Lauren zamiluje do sympatického hasiče Nicka a zjistí, že její profesionální dráha a vlastní romantické sny se nemají zrovna v lásce.

Marakéš Express s Kate Winslet

Příběh pětadvacetileté Angličanky Julie zahráala držitelka Oscara Kate Winslet. Julie se se se svými dvěma dcerami Lucy a Beaou přestěhovala z Londýna do Maroka. Odjela bez peněz, jen s batohem a chutí najít svobodu, lásku a nové zážitky. Bydlí v levném hotelu, žijí z peněz z prodeje ručně šitých panenek. Film vznikl na motivy knihy stejnojmenné autobiografické knihy Esther Freud, režíroval Gillies MacKinnon.

DALŠÍ ROMANTICKÉ FILMY, KTERÉ JSTE NEVIDĚLI NAJDETE TADY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.