Seriály a filmy

27. listopadu 2017 22:00

Petra Kloidová

6 bláznivých fotek Stany Katic z Castla na zabití

Castle na zabití VIII (14) - upoutávka

Není to jen její seriálový kolega Nathan Fillion, který si ze sebe umí udělat legraci. I představitelka Kate Beckettové se dokáže pochlubit fotkami, na kterých byste ji třeba ani nepoznali. Tak se na to podívejte.

Co uvidíte během úterního večera na Prima LOVE?

Samozřemě vás čeká poslední série Castla na zabití. Jak to všechno dopadne mezi Kate a Richardem? To s námi můžete pravidelně sledovat, protože jejich cesta se uzavírá během této osmé série.

Castle momentálně prožívá dost obtížné období. Vůbec neví, co se s ním v minulých dnech dělo. Odjíždí do Los Angeles. Chce zjistit, co se stalo během dvou měsíců, na které se nepamatuje. Současně je přizván ke spolupráci Spolkem největších detektivů…

Podívejte se na Castla už ve 20.15 na Prima LOVE.

Stana Katic si ze sebe umí udělat legraci

Humor není jen pro muže, ale i ženy si ze sebe umí udělat perfektní legraci. Takovým případem je i devětatřicetiletá herečka Stana Katic, kterou můžete vídat pravidelně na Prima LOVE jako Kate Becketovou v televizní sérii Castle na zabití.

Je ale pravdou, že Stana rozhodně není na sociálních sítích tak otevřená jako její kolega Nathan Fillion (Richard Castle), jenž se dělí se svými fanoušky na Instagramu o každou povedenou fotku nejen z koupelny, ale i z cestování a ze svých zážitků.

Stana Katic dělá sice to samé, ale často se na svých instagramových fotkách ani neobjevuje. Jak pochopila, není středobodem vesmíru, což dokládá i její vášnivé cestování do dálek, kam se jiní nevydávají bězně, nebo touha žít ekologicky.

Před několika měsíci se Stana Katic dokonce svěřila, že pravidelně využívá metro. Jak to vypadá v praxi? Podívejte se tady.

Sečteno, podtrženo – i Stana ale oplývá fotkami, kde si ze sebe umí udělat legraci. Podívejte se na ně:

Sledujte na Prima LOVE Castle na zabití ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.