6 obrazů mateřství hollywoodské herečky Lucy Liu, hvězdy seriálu Sherlock Holmese

Sherlock Holmes: Jak prosté IV (11) - upoutávka

Lucy Liu se ve svých šestačtyřiceti stala poprvé matkou. Od té doby ji její fanoušci sledují v podstatě na dvou místech – na natáčení Sherlocka Holmese nebo doma s jejím dvouletým synem Rockwellem. Jak vypadá mateřství hollywoodské hvězdy? Jak zvládá být matkou, herečkou, režisérkou a umělkyní?

Co uvidíte ve středečním Sherlockovi Holmesovi?

Středa večer zásadně patří vyšetřování ve městě, které nikdy nespí. Sherlock Holmes momentálně žije v New Yorku a společně se svou parťačkou dr. Watsonovou se snaží vyšetřit kriminální případy. Často se jedná o vraždy. Co uvidíte tuto středu?

V márnici dojde k výbuchu, při němž zahyne patoložka. Bomba byla umístěna v těle zavražděného bezdomovce. Sherlock při ohledání místa činu objeví další vraždu…

Sledujte Sherlocka Holmese ve středu na Prima LOVE ve 20.15.

Mateřství Lucy Liu

Stát se ve čtyřiceti šesti letech matkou poprvé v životě chce rozhodně odvahu. Tu určitě má herečka asijského původu Lucy Liu, kterou můžete pravidelně vídat v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté.

Lucy Liu má za sebou poměrně netradiční porod. Svoje dítě neodnosila ona, ale kvůli jejímu věku to byla o něco mladší matka. Syna Rockwella si ale před dvěma lety odnesla z porodnice novopečená matka Lucy Liu. Představitelka dr. Watsonové i tak rozhodně nepolevuje, ačkoliv ji přibyla nová životní role, na kterou se podle svých slov těšila nejvíce.

Lucy kromě natáčení Sherlocka Holmese totiž zvládá i některé díly, kde sama hraje, dokonce i režírovat. O funkci režisérky tvrdí, že to bylo přirozené vyústění její herecké práce. Sama se prý o režisérské pozici hodně naučila.

LUCY LIU NENÍ SAMA, KDO REŽÍRUJE SHERLOCKA HOLMESE. LETOS SE K NÍ PŘIPOJIL I JEJÍ KOLEGA. NA PRIMA LOVE SE DOZVÍTE VÍCE.

Kromě režírování však nezapomíná ani na to, že ji k sobě stále volá potřeba malovat. A s malováním má velké úspěchy. Proto syn Rockwell vyrůstá nejen na natáčení s mnoha herci, ale už jako maličký navštěvuje společně s ní světové výstavy v New Yorku. Kromě toho je přítomen i tomu, když Lucy Liu maluje ve svém newyorském ateliéru, který si pořídila ve chvíli, kdy se stěhovala do New Yorku kvůli natáčení Sherlocka Holmese.

LUC LIU BERE SYNA ROCKWELLA DO PRÁCE. PODÍVEJTE SE NA PRIMA LOVE

A malý Rockwell? Ten na konci srpna oslavil své druhé narozeniny a nastoupil jako každé americké dítě do školky. Kromě natáčení Sherlocka Holmese ho maminka bere nejen na výstavy, ale i do zoo a na výlety do přírody. Lucy Liu je zkrátka matka jako každá jiná, jen má trochu více práce (a mnohem více financí).

Sledujte Sherlocka Holmese na Prima LOVE ve středu ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky mateřství