6 perfektních hlášek Sherlocka Holmese ze seriálu!

Sherlock Holmes: Jak prosté IV (2) - upoutávka

Newyorský Sherlock je zkrátka kvítko. Málokdo s ním vydrží a on nevydrží s nikým. Dr. Watsonová by měla mít svatozář! Pobavte se u vtipných hlášek Sherlocka Holmese, kterého můžete vidět ve středu ve 20.15 na Prima LOVE.

Co uvidíte s Sherlockem Holmesem už tuto středu?

Rozhodně se s nevycválaným detektivem nudit nebudete, to vám můžeme slíbit. Sherlockovi hrozí za zmlácení Oscara vězení. On ani Joan nemohou dále pracovat jako policejní konzultanti, chtějí však ještě vyřešit dávno odložený případ pohřešované ženy…

Více uvidíte ve 20.15 na Prima LOVE.

Znáte hlášky Sherlocka Holmese?

Sherlock je cokoliv, jen ne člověk, který ví, co ve správný moment říct. Je to přesně naopak, ale o to jsme my diváci nadšenější. Sherlockův sarkasmus je, ačkoliv se nachází v New Yorku, stále dokonale anglický se špetkou britského černého humoru.

Sherlocka Holmese ztvárňuje Johnny Lee Miller, kterého znáte z Trainspottingu, nebo také jako prvního manžela hvězdné Angeliny Jolie.

Minulý týden jsme vás informovali, že celý štáb Sherlocka Holmese podlehl zatmění slunce. A vy se teď podívejte na jeho povedené hlášky ze seriálu.

1) Sherlock: (Na prostitutky, které ho spoutaly a okrádají ho.) Vy okrádáte nevinné kurevníky! 2) Dr. Joan Watson: A co můj otec? Sherlock Holmes: Co je s ním? Dr. Joan Watson: Jak víte o nevěře? Sherlock Holmes: Google. Všechno se vydedukovat nedá.

3) Sherlock: Spravedlnost je jako orgasmus, nikdy nepřijde pozdě!

4) Sherlock: (k Joan) Paroháči a zavražděné manželky jdou často ruku v ruce.

5) detektiv Bell: Běžec, který ho tu našel, skoro zakopnul, tak to bylo blízko cesty. Sherlock: No, nebudete se zatěžovat nacpáním mrtvoly výbušninami a pak riskovat, že ji nenajdou, ne? 6) Sherlock: Povězte, jak vás klienti normálně představují? Joan: Co tím myslíte? Sherlock: Je těžké uvěřit, že by někdo skutečně řekl, že má přidělenou parádní pomocnou opičku.

Podívejte se na Sherlocka Holmese zase ve středu na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek