6 podivných (ne)zajímavostí o představiteli Castla na zabití

Ani v roce 2018 vás neochudíme o Castla na zabití. Už v úterý můžete sledovat další epizodu poslední řady. S námi se ale o Castlovi, respektive o Nathanovi Fillionovi, dozvíte více.

Co uvidíte v úterý v Castlovi na zabití?

Devatenáctá epizoda poslední, osmé série bude opravdu napínavá. Nenechte si ji ujít. Castle s Beckettovou se tentokrát setkávají s případem pozoruhodného muže, jemuž někdo opakovaně usiluje o život a on vždy vyvázne, přestože zprvu vypadá jako mrtvý. Vedle toho získají důležitou stopu při pátrání po LockSatu…

Více uvidíte v úterý na Prima LOVE ve 20.15.

(Ne)zajímavosti o Nathanovi Fillionovi

Nathan Fillion je Kanaďan, což je překvapivé i pro Američany, kteří ho berou za svého právě od dob počátků slávy Castla na zabití.

Jeden čas dokonce pracoval jako člověk, který přezpívával vzkazy (ano, takové povolání v bláznivé Americe doopravdy existovalo). Jednoho dne se tak ocitl v bance oblečený jako Tarzan a zpíval slavnou píseň Walking in the jungle. Na smysl takové práce se nás ale neptejte.

Nathan Fillion měl kočku, která se dožila úctyhodných čtyřiadvaceti let.

Ještě než úspěšně pokořil televizní byznys, chtěl se stát učitelem na střední.

Dvakrát hrál gynekologa. Jednou ve snímku Waitress, podruhé si zábavnou roli zahrál v seriálu Zoufalé manželky. Asi na tom výběru rolí něco bude...

Nikoho nejspíš nepřekvapí, že je hrdým majitelem světelného meče.

CHCETE VĚDĚT, PROČ CASTLE UČÍ JAPONKY ANGLICKY?

PŘEDSTAVITELKA KATE BECKETTOVÉ ODHALILA SEZNAM LIDÍ, KTERÉ MILUJE

Sledujte Castla na zabití každé úterý ve 20.15 na Prima LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.