7 filmů, které vám zvednou náladu a můžete si je pustit hned teď

Léto sice končí, ale lásky přetrvávají. A pokud se zrovna hroutíte z ochlazení, nástupem do práce po dovolené nebo školy, máme pro vás několik filmů, které vám zlepší náladu. To všechno najdete v našem online archivu iPrima.cz. Využijte aktuální nabídky níže a přehrajte si je ONLINE. Tato možnost je časově omezená!

Užijte si léto s filmy a pořady, které pro vás máme v naší pestré nabídce v archivu na iPrima.cz po jejich odvysílání v televizi.

Zamilované a komediální příběhy vám nabízíme celoročně v našem online archivu iPrima.cz. Kromě velkých filmů zde najdete i snímky, které za sebou sice nemají slávu, ale stojí za nimi velká holllywoodská jména.

Hříšný tanec

Klasika, která se neohraje. Tanečník Johnny se na letním sídle bohatých potkává s šestnáctiletou naivní Bejby. A jejich svět se roztočí rytmem, který ani jeden nečekal. Zajímavostí snímku Hříšný tanec je to, že od něj filmová společnost produkující film nečekala žádný velký zájem. A vidíte, jak to dopadlo. Legenda.

Dávám tomu rok

I po roce od svatby se zdálo, že jsou spolu Nat (Rose Byrne) a Josh (Rafe Spall), navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně šťastní. Rodina a přátelé si ale nikdy nemysleli, že jim to vydrží dlouho, a s blížícím se výročím svatby se zdá, že měli pravdu. Objevuje se totiž pokušení v podobě Joshovy bývalé přítelkyně Chloe (Anna Faris) a Natina nového atraktivního amerického klienta Guye (Simon Baker). Ani jeden z manželů ovšem nechce být tím prvním, kdo to vzdá...

Ženy bez mužů

Ženy v jedné malé vesnici uprostřed jihoamerických hor najednou zůstaly úplně samy bez mužů. Ti zmizeli do nějaké nesmyslné války a jediný chlapík, který ve vesnici zbyl, je otec Rafael. Ten se „obětuje“ ve jménu božího přikázání a poruší celibát, aby ženy mohly plodit mužské potomky. Jenže děti se nerodí a Rafael už jaksi nemůže ukojit všechny roztoužené ženštiny. Ženská vášeň graduje a Rafael radši bere nohy na ramena. Co jim teď zbývá? Vrhají se do náruče jedna druhé, z nevěstince udělají školu, vymyslí nové „ženské“ pojetí času a už nevěří, že by se nějaký muž mohl do vsi zatoulat. Až jednou….

10 položek a méně

Bývalá filmová hvězda z béčkových filmů se vydává na soukromý výzkum do jednoho supermarketu na pokraji města. Pro svoji budoucí filmovou roli chce muž načerpat inspiraci, dobře poznat prostředí i vystupování lidí, kteří zde pracují. V obchodě jej okamžitě zaujme prodavačka Scarlet, která pracuje u pokladny 10 položek a méně. A protože mu je sympatická, začne se jí plést do života. Křehký, velice příjemný nezávislý snímek, plný pozitivních výbojů natočil podle svého scénáře zkušený režisér Brad Silberling, jenž je podepsán pod hollywoodskými tituly Casper, Město andělů, Půlnoční míle, Řada nešťastných příhod. Příběh vyprávěný jednoduchou formou i stylem balancuje na pomezí jemné komedie a ztišeného dramatu. Zaujme vynikajícími trefnými i vtipnými dialogy stejně jako charismatickým výkonem známé hollywoodské hvězdy Morgana Freemana v hlavní roli.

Prodám šéfa zn. spěchá

Právnička Sofie (Amanda Peet) vždy zajišťovala přísun peněz do domácnosti, zatímco Tom (Zach Braff) ji hýčkal a staral se o dům. Teď je po narození miminka čekají velké změny. Sofie se rozhodne užít si mateřskou dovolenou… Tom nastupuje jako asistent marketingu v reklamní agentuře. Jeho šéfem je Chip (Jason Bateman), který od střední školy Sofii miluje. Příchod Toma je pro Chipa jedinečná šance, jak se znovu o Sofii pokusit. Špinavé triky, podrazy v práci, vyvolávání hádek mezi manželi. Tom začíná ztrácet půdu pod nohama a vyděšeně sleduje, že Chip mu přebírá nejen manželku, ale také rodinu. Musí zapojit veškeré schopnosti, aby zákeřného šéfa zastavil.

Perfect Days

Úspěšný život čtyřicetileté majitelky kadeřnického salónu a hvězdy televizního pořadu “Před a po” posttrádá jen jedno – a to je dítě. Erika tedy nastolí plán “Dítě” a pustí se do něj se stejnou vervou, se kterou budovala jak svůj podnik, tak své vlastní já. Jenže některé věci se nalinkovat nedají, například mladičký barman Adam (Vojta Kotek). Hlavní roli ztvárnila Ivana Chýlková pod režisérskou taktovkou Alice Nellis.

Jak na věc

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.