7 selfie s pohledem rošťáka Richarda Castla na zabití

Modré oči s pohledem rošťáka rozhodně zaručily herci Nathanovi Fillionovi roli Castla, který byl a bude na zabití. Podívejte se na jeho nejlepší selfie z poslední doby.

Co uvidíte v úterý s Castlem na zabití?

Prima LOVE má každý úterní večer vyhrazen pro muže, který leze na nervy, ale zároveň pro něj máme všichni pořádnou slabost, zvlášťě v případě, když se objeví po boku policistky Beckettové.

Co uvidíte v epizodě poslední série Castla na zabití? Castle vystupuje jako očitý svědek, který má usvědčit ženu z vraždy známé reportérky. Během vyšetřování se ale ukáže, že věci se udály úplně jinak..

Sledujte Castla na zabití každé úterý ve 20.15 na Prima LOVE.

Selfie Nathana Filliona

Nathan Fillion má už dost přes čtyřicet let, ale sociálním sítím podlehl také a úplně bez problémů. Jako muž v nejlepších letech totiž cestuje po celém světě a sociální sítě jsou během takových situací ideální, jak svým fanouškům ukázat, jaký život žijete (a hlavně – nemusíte si je vodit domů).

JAKÝ SERIÁL NATHANA FILLIONA TOTÁLNĚ ZMĚNIL. PŘEČTĚTE SI NA PRIMA LOVE

Cesta na Nový Zéland Castla na zabití

Jak jsme vás informovali v minulém týdnu, představitel Castla na zabití momentálně cestuje po zemi hobitů. Nový Zéland mu zcela učaroval, a on se dokonce snažil prostřednictvím svého Instagramu svolat všechny své fanoušky z této kouzelné země. Jak to dopadlo, vědět nedal, ale podle všeho to vypadá, že se během cestování rozhodně nenudí.

PŘEDSTAVITEL RICHARDA CASTLA NA NOVÉM ZÉLANDU

Herec s rošťáckým pohledem se rozhodně během postování na Instagram nebojí používat i nové slovo ve slovníku z roku 2013. Oxfordský slovník každý rok vydává tzv. "slovo roku" a právě selfie se stalo slovem pro rok 2013. Nathan Fillion selfie umí znamenitě. Podívejte se na ta nejlepší z poslední doby:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.