Seriály a filmy

11. listopadu 2018 08:10

Jana Mrákotová

Adam s Marií z Modrého kódu jsou pomalu na válečné stezce

Sestra Libuška z Modrého kódu přemýšlí o návratu na urgent. Mery a její averze vůči Adamovi stále vzrůstá. Adamovi neustále vyčítá aroganci a nespolehlivost a rozhodně nechce vidět, že vše může mít hlubší příčiny.

Vrchní Mery neustále řeší personální situaci na urgentu. Nemá sestry. Co se bude dít na rubavském urgentu v pokračování Modrého kódu, můžete vidět z ukázky.

Libuška se nakonec rozhodne, že se na urgent vrátí. Je přesvědčena, že práci s Adamem Brejchou bude zvládat, že už jí úlet s ním netrápí. Jaká bude ale reakce Adama, na to se podívejte ve videoukázce.

Měl bych se bát?

Adama čeká náročná operace malé pacientky. Jeho vnitřní běsy a noční můry nabírají na intenzitě. A přímo úměrně k nim také nesnášenlivost vrchní sestry Mery vůči němu. Mery na Adamovi nenechává nit suchou, a to dokonce tak moc, že si toho začíná všímat okolí.

Brejcha je debil

Do nové rodiny Vali a Žáka se chystá na návštěvu sociální pracovnice. Prokop se snaží udobřit s Petrou. A pacient Holub se objeví zpátky na urgentu údajně s dalšími a vážnějšími příznaky. Jeho hamižná manželka je mu v patách. Eva je z toho ve stresu.

Modrý kód – jednotlivé díly a také informace ze zákulisí seriálu sledujte také online!

Další díl oblíbeného seriálu Modrý kód uvidíte v pondělí 12. 11. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.