Seriály a filmy

23. listopadu 2018 22:46

Petra Kloidová

Agentka specializující se na unesené děti, musí zachránit vlastní dceru

V sobotu večer na Prima LOVE uvidíte další povedený thriller na téma rodičovství.

Stacey je vyšetřovatelka specializující se na případy unesených dětí. Kvůli poslednímu případu však trpí posttraumatickou stresovou poruchou. Krátce po návratu do práce je její dcera unesena. I když je Stacey emocionálně na dně, je stále špičkou v oboru. Podaří se jí zachránit dceru ze spárů psychicky nemocného únosce?

Stacey je se svým parťákem detektivem Garciou v opuštěné továrně a pátrají po unesené dívce. Po chvíli najdou pachatele, který po nich začne střílet. Garcia si vymkne koleno, a tak je vše na Stacey. Pachatel však drží dívku pod krkem a míří na ni pistolí. Stacey ho přemlouvá, aby dívku pustil. Ve chvíli, kdy na dívku pachatel zamíří, Stacey se s křikem probudí. Začne plakat, že dívku chtěla zachránit, a její manžel ji uklidňuje. Tento sen Stacey pronásleduje již nějakou dobu. Je to vzpomínka na nepovedený případ, kdy zemřela mladá dívka, a Stacey si to dává za vinu. Dokonce kvůli tomu na nějaký čas odešla z práce a dochází k psychiatrovi. Mezitím je Martha Dixelová po pěti letech propuštěna z věznice za vzorné chování. Do vězení se dostala poté, co zabila muže, který v opilosti naboural auto, v němž seděl její muž a dcera Anna, a ti srážku nepřežili. Stacey se rozhodne, že se vrátí do práce. Všichni ji nadšeně přivítají, až na detektiva Barkera.

Martha si hledá práci. Když však odchází z pracovního pohovoru, srazí ji dodávka. Martha je otřesená a dezorientovaná. Řidič jí řekne, aby se posadila do jeho auta, a Martha s ním odjede. Zamíří do svého bývalého domu, kde však narazí na ženu, která tvrdí, že si dům se svým mužem již nějakou dobu pronajímá. Martha je zmatená a vydá se hledat svou dceru. Mezitím Sarah, dcera Stacey, jede s kamarádkou na grilování. Tam se jde s jedním z chlapců projít, když ji zahlédne Martha. Běží za ní a s pistolí v ruce jí přikáže, aby si nasedla do dodávky. Oslovuje ji Anno, ale když se jí Sarah snaží vysvětlit, že Anna není, a volá policii, Martha jí rozbije telefon.

Thriller Ukradená dcera na Prima LOVE uvidíte v sobotu ve 20.00.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.