Seriály a filmy

31. října 2020 11:00

Gabriela Gabrielová

Andílek na nervy a nezvyklé herecké trable v české komedii o zkrocení nafoukané blondýny

Viktorie je bloggerka, která píše o módě. Vypadá jako panenka Barbie a smrt matky ji doslova vymrští do úplně jiného světa. Z města se stěhuje za tátou na vesnici, kde jí všichni připadají jako Marťani. A stejně tak ona připadá všem. Dají se tyhle dva světy vůbec spojit? Andílek na nervy vás bude bavit v sobotu 7. listopadu ve 20.15 na Primě.

Česká rodinná komedie Andílek na nervy (2015) dokáže pobavit hned několik diváckých skupin. A sice teenagery, dále pak děti, z nichž velmi brzy teenageři vyrostou, jejich rodiče i prarodiče, lidi na vesnici i ve městech. Film, který sází na skvělé herce, dobrou hudbu, fotogeničnost venkova, v podstatě milý humor a vzhled hlavní hrdinky, se dá tematicky zařadit někam mezi Pyšnou princeznu, Zkrocení zlé ženy a Opravdovou blondýnku.

Z nafrněné a téměř vším pohrdající fifleny Viktiorie (Anna Kadeřávková) se během filmu pomalu stává fajn holka, která se zamiluje do sympatického vesnického (i když ne příliš venkovsky vypadajícího) kluka Tomáše (Adam Mišík). A především se smíří se svým tátou – veterinářem Jakubem (Pavel Řezníček). A jeden nemusí být věštec, aby mu nedošlo, že nakonec nás čeká absolutní happy end!

Traktor i osel na nervy:

Režie komedie Andílek na nervy se ujal zkušený televizní a filmový režisér Juraj Šajmovič ml. Točilo se v Praze, ve Slaném a vesnici Ředhošť a herci na place zažili několik krušných i vtipných chvilek.

Pavel Nový například během natáčení z legrace snědl několik stránek ze scénáře (i když kousat ho nikdo neviděl). Zato všichni na scéně viděli, jak bolestná může být režisérská práce.

Juraj Šajmovič se snažil přimět natáčeného oslíka, aby se otočil a zvíře mu při tom stouplo na nohu. Bylo léto a režisér měl jen sandály!

Adam Mišík se kvůli natáčení musel naučit řídit traktor. Při přípravě na scénu závodu traktorů, které se účastní i Pavel Řezníček, herec málem havaroval. A to poté, co se mu dlouho nedařilo traktor nastartovat. Najednou se stroj rozjel tak rychle, že v zatáčce téměř narazil do jiného traktoru.

Co vás fakt pobaví?

  • srovnání vesnice a města
  • vykreslení venkovských postaviček
  • omdlévající Miroslav Vladyka

Na koho se v komedii můžete těšit?

  • Sympaťák Pavel Řezníček
  • Něžná Linda Rybová
  • Hospodsky fortelný Pavel Nový
  • Dívčí idol Adam Mišík
  • Mrkací panenka a později něžně krásná Anna Kadeřávková
  • Starostlivá Petra Černocká

Pro fanoušky komedií: Vyberte si jich ještě více a sledujte je kdykoliv on-line v archivu iPrima.cz a v iPrima Videopůjčovně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.