Seriály a filmy

24. července 2017 14:13

Angelina Jolie a James McAvoy jsou WANTED

Wanted - upoutávka

James McAvoy žije docela normální život. Až do momentu, než se dozví, že jeho otec byl hlavou tajemného Bratrstva a profesionálním zabijákem. A právě v tu chvíli dostane za úkol s pomocí krásné Angeliny Jolie otcova vraha zabít.

Co kdybyste se dozvěděli, že váš otec byl šéfem tajného Bratrstva nájemných vrahů, které likvidovalo nežádoucí osoby.

Ne kvůli penězům, ale kvůli křehké rovnováze světa podle pravidla „Zabij jednoho, zachráníš tisíce“? Jak by to zamávalo s vaším nudným stereotypním životem? Asi dost.

Ještě víc by vás asi ale zaskočila skutečnost, že musíte ve společnosti krásné Angeliny Jolie najít a zlikvidovat jeho vraha.

Přesně tohle se stane Wesleymu Gibsonovi (James McAvoy), úplně normálnímu „chlápkovi od vedle“, který nemá ani dost kuráže, aby natloukl bývalému nejlepšímu kamarádovi, co mu svedl přítelkyni.

Jak dlouho bude podle vás trvat krásné Angelině, než Wesleyho přemluví, aby převzal vedení Bratrstva a opět srovnal hladinu dobra a zla?

Zjistíte to v sobotu na Primě ve filmu Wanted od 22.25.

Režie: Timur Bekmambetov Scénář:Michael Brandt, Derek Haas, Chris Morgan, Mark Milla Kamera:Mitchell Amundsen Hudba:Danny Elfman Hrají:James McAvoy, Morgan Freeman, Angelina Jolie, Terence Stamp, Thomas Kretschmann, Common, Kristen Hager, Marc Warren, David O'Hara

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.