Angie Harmon ukázala svůj módní styl!

Bývalá modelka a herečka ze seriálu Rizzoli & Isles miluje módu a na jejích sociálních sítích si jejího koníčku dozajista všimnete.

Co uvidíte ve čtvrtek večer na Prima LOVE?

Co čeká dvě nejlepší kamarádky Rizzoli a Isles? Rozhodně se během vyšetřování nudit nebudou. Respektive spíše Jane, která bude muset zachránit Mauru.

Jane je zdrcena únosem doktorky Maury. Rozbíhá se pátrání a pachatel je brzy odhalen. Zbývá jen najít místo, kde Mauru skrývá. A navíc se zdá, že nepracuje sám…

Sledujte Rizzoli & Isles na Prima LOVE každý čtvrtek ve 20.15.

Angie Harmon a móda

Herečka Angie Harmon, která léta ztvárňovala vyšetřovatelku Jane Rizzoli, se dlouho živila jako topmodelka. Speciálně na americkém trhu jako správná americká holka měla velký úspěch. I tento fakt může za to, že se Angie Harmon zamilovala do módy, kterou aplikuje ve své okouzlující praxi ve všednodenním životě matky. Angie je matkou tří dcer a momentálně dokonce single.

Minulý rok se pustila do nakupování a zařizování nového domu, který si koupila po rozvodu se svým manželem.

JAK SI ZAŘÍDILA DŮM HVĚZDA ROZZOLI & ISLES PO ROZVODU? PODÍVEJTE SE TADY

Na domě slavné herečky můžete vidět, že se barev rozhodně nebojí, v jejím obýváku totiž vévodí svítivě zelený sametový gauč, který je poslední dva roky hitem v bytovém designu. Jejímu exmanželovi, bývalému hokejistovi NHL, však barvy nic neříkaly. A tak to teď svobodná Angie Harmon rozjela...

3 styly Angie Harmon

Stejně jako s bytovým designem to má Harmon dost podobně i se stylem. Barev se totiž také nebojí. A výrazné, komlikované střihy si může se svou postavou, která se od dob modelingu příliš nezměnila, dovolit bez problémů. V tom má oproti jiným ženám obrovskou výhodu, která jí dodává ještě o něco více svobody. Angie má proto ve svém šatníku hodně stylů – od chic pánského po klasicky ženský. My jsme pro vás vybrali tři poslední a nejpovedenější.

1) Windsorská panička

2) Chic dáma

3) Ženská

Sledujte Rizzoli & Isles na Prima LOVE ve 20.15 každý čtvrtek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.