Angličtina není její mateřština a další fakta o herečce z Gilmorových děvčat

Gilmorova děvčata můžete sledovat každý den na Prima LOVE. Jaká je Alexis Bledel, kterou všichni milujeme jako roztomilou Rory? Máme pro vás fakta, o kterých dost možná nic netušíte.

Vztah matky a dcery na pozadí jednoho ospalého městečka jménem Stars Hollow s bláznivými obyvateli můžete sledovat na Prima LOVE každý den.

Pojďte se o krásné brunetce Alexis Bledel, která šest sezón hrála Rory, dozvědět něco více.

1) Alexis Bledel začínala modelingem

Ačkoliv Alexis nepatří mezi vysoké ženy, modeling byl první krok, jak se dostat do světa showbyznysu. A začala poměrně úspěšně, jelikož její první práce bylo focení pro časopis Seventeen, což je úspěšný americký časopis pro mladé dívky.

2) Gilmorova děvčata byla první hereckou prací před kamerou v televizi

Málokdy se stane, aby se mladá herečka chytila hned na první dobrou a nastoupila do seriálu, který má takový úspěch. Alexis se svým kouzlem osobnosti měla to velké štěstí. Gilmorova děvčata byla její první herecká práce před kamerou.

A dostala za to také slušně zaplaceno.

KOLIK BEROU GILMOROVA DĚVČATA? VYDĚLÁVAJÍ VÍCE NEŽ HVĚZDY ZE HRY O TRŮNY.

3) Angličtina je její druhý jazyk

Bude se to zdát neuvěřitelné, ale angličtina není její mateřština. Alexis Bledel totiž pochází i se svou porcelánově bílou pletí z rodiny hispánské. Její rodiče přišli do USA z Argentiny. "Je to kultura, kterou rodiče znají nejlépe. S nimi mluvím španělsky. Anglicky jsem se naučila až ve chvíli, kdy jsem přišla do školky," říká Alexis Bledel.

DNEŠNÍ HERECKÝ SEXSYMBOL MĚL HRÁT V GILMOROVÝCH DĚVČATECH, ALE BYL PŘÍŠERNÝ BĚHEM KONKURZU

4) Manžela potkala na natáčení seriálu Mad Man

Alexis Bledel se v úspěšném seriálu Mad Man ukázala v roce 2012 a její budoucí manžel pouze ve třech epizodách, i ty ale stačily na to, aby si se svým hereckým kolegou Vicentem Kartheiserem sedla tak dobře, že se do roka a do dne stali manželi. Pár má společně syna.

KDO ZE SERIÁLU GILMOROVA DĚVČATA MÁ NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCH? HLAVNÍ PŘEDSTAVITELKY TO PŘEKVAPIVĚ NEJSOU

5) Alexis není tak úplně pravé jméno

Alexis Bledel používá psedonym, o kterém málokdo ví. Alexis je totiž její prostřední jméno, celé jméno herečky zní Kimberly Alexis Bledel. Zkrácenou verzi používá představitelka Rory právě při své herecké práce. Není sama.

DEAN, JESS, NEBO LOGAN? KOHO BY VYBRALA HEREČKA PRO SVOU SERIÁLOVOU DCERU?

Sledujte Gilmorova děvčata na Prima LOVE každý den!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.