Seriály a filmy

3. prosince 2015 10:00

Gabriela Gabrielová

Aplikace Prima Kvízy má 400 nových otázek v tématu Česko. Bavte se a zabijte čas třeba ve frontě

Nudíte se? Chcete prověřit své vědomosti z různých oblastí a zjistit, zda jste chytřejší vy, nebo vaši přátelé? Zahrajte si unikátní vědomostní hru Prima Kvízy, kterou si můžete stáhnout do svých mobilních telefonů a tabletů zcela zdarma.

V Prima Kvízech si můžete poměřit své znalosti také s osobnostmi naší obrazovky. Zahrajte si třeba proti Zdeňku Pohlreichovi, Martinu Dejdarovi, Liboru Boučkovi nebo Jakubu Prachařovi a dalším celebritám. Během hry vám dokonce změříme vaše PQ neboli Prima Kvocient.

Bavit se můžete otázkami na téma Česko, Osobnosti a nově také kvízem na téma Pivo jak víno, ve kterém aktuálně můžete každý den vyhrát atraktivní ceny. Ve hře je obrovské množství různorodých témat a v rámci jednoho kola si můžete vyzkoušet rozmanité minihry jako je Tajenka, Doplňovačka, Seřazovačka nebo Stopka. Svoje PQ si jednoduše porovnáte v žebříčku se svými kamarády a protihráči.

Těšte se na 400 nových otázek v tématu Česko, kde přibyly především otázky na pohádkové postavy, pohádky, večerníčky, knihy, kvízy, seřazovačky a tajenky na české pořekadla, přísloví atd.

Prima zábava na vás čeká ve vašich mobilních telefonech a tabletech právě teď. Před každým kolem se vylosuje podtéma – třeba cestování, kultura nebo zajímavosti – a jedna z našich miniher:

  • starý dobrý Kvíz, v němž vybíráte jednu ze čtyř možností
  • napínavá Tajenka, kde doplňujete písmena jako v křížovce
  • zapeklitá Seřazovačka, v níž řadíte položky podle určitého hlediska
  • nekompromisní Stopka, ve které musíte pohotově určit správný obrázek

STAHUJTE HNED TEĎ!

Sledujte novinky na našem Facebooku a webu:

www.facebook.com/prima.kvizy a www.primakvizy.cz

Pro ty z vás, kteří máte IOS, stahujte aplikaci ZDE:

Pro Android stahujte ZDE:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.