Seriály a filmy

24. ledna 2019 13:31

Markéta Škorňová

Australian Open je plné hvězd! Českých na kurtu, hollywoodských v hledišti!

Český tenis slaví v Melbourne obrovský úspěch! Jak Petra Kvitová, tak Karolína Plíšková se na Australian Open dostaly do semifinále. I když se Plíšková do finále neprobojovala, Petru Kvitovou boj o první místo čeká. A z tribun ji kromě diváků podporují i světové celebrity!

Hvězda Petry Kvitové opět září! V semifinále na Australian Open porazila Američanku Danielle Collinsovou 7:6 a 6:0. Ve finále ji čeká tvrdý oříšek - Japonka Naomi Ósakaová, která v semifinále porazila druhou českou hráčku Karolínu Plíškovou.

Turnaj ve sluncem rozpáleném Melbourne sledují miliony a miliony diváků, mezi kterými nechybí ani světové hvězdy. Na tribunách jste si tak mohli všimnout třeba šéfredaktorky módní bible Vogue – Anny Wintour, ale také slavné australské rodačky Nicole Kidman.

Právě ta spolu se svým manželem Keithem Urbanem fandila české hráčce ostošest! V bílých krajkových šatech, s jemnými náušnicemi a lehkým make-upem vypadala herečka svěže a odpočatě. A podle fotek se zdá, že se při turnaji dobře bavila! Z tváře ji nemizel úsměv a s manželem si pořád něco láskyplně špitali.

Uvidíme, jestli se herečka dostaví i na velkolepé finále a přinese Petře Kvitové štěstí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.