Seriály a filmy

24. ledna 2019 13:31

Markéta Škorňová

Australian Open je plné hvězd! Českých na kurtu, hollywoodských v hledišti!

Český tenis slaví v Melbourne obrovský úspěch! Jak Petra Kvitová, tak Karolína Plíšková se na Australian Open dostaly do semifinále. I když se Plíšková do finále neprobojovala, Petru Kvitovou boj o první místo čeká. A z tribun ji kromě diváků podporují i světové celebrity!

Hvězda Petry Kvitové opět září! V semifinále na Australian Open porazila Američanku Danielle Collinsovou 7:6 a 6:0. Ve finále ji čeká tvrdý oříšek - Japonka Naomi Ósakaová, která v semifinále porazila druhou českou hráčku Karolínu Plíškovou.

Turnaj ve sluncem rozpáleném Melbourne sledují miliony a miliony diváků, mezi kterými nechybí ani světové hvězdy. Na tribunách jste si tak mohli všimnout třeba šéfredaktorky módní bible Vogue – Anny Wintour, ale také slavné australské rodačky Nicole Kidman.

Právě ta spolu se svým manželem Keithem Urbanem fandila české hráčce ostošest! V bílých krajkových šatech, s jemnými náušnicemi a lehkým make-upem vypadala herečka svěže a odpočatě. A podle fotek se zdá, že se při turnaji dobře bavila! Z tváře ji nemizel úsměv a s manželem si pořád něco láskyplně špitali.

Uvidíme, jestli se herečka dostaví i na velkolepé finále a přinese Petře Kvitové štěstí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.