Seriály a filmy

4. května 2019 09:00

Tereza Šulcová

Babyboom v Hollywoodu: Miranda Kerr, Blake Lively a Keira Knightley čekají miminko!

V Hollywoodu se nyní oznamuje jedno těhotenství za druhým. Světová modelka Miranda Kerr potvrdila začátkem dubna, že čeká třetí dítě s miliardářem Evanem Spiegelem. Hned za ní následovala herečka Blake Lively a Keira Knightley!

Miranda Kerr čeká třetí děťátko! Prvního syna má s bývalým manželem Orlandem Bloomem. Nyní čeká miminko se zakladatelem aplikace Snapchat Evanem Spiegelem. Miranda se svěřila, že být matkou je ta nejúžasnější věc v životě. Stejně tak uznala, že vidět svého manžela, jak se z něj stává zodpovědný a milující otec, je ten nejkrásnější pohled. Letos spolu oslaví dvouleté výročí od svatby, která proběhla tajně 27. května 2017 v Kalifornii.

Babyboom pokračuje s oznámením těhotenství známé herečky Blake Lively, která čeká třetí děťátko s manželem Ryanemem Reynoldsem. Spolu mají dvě dcery. Své těhotenství prozradila na premiéře filmu Pokémon Detective Pikachu v New Yorku, kde ukázala těhotenské bříško.

Podobné články

Stejnou novinu potvrdila hvězda z filmu Piráti z Karibiku Keira Knightley! V roce 2013 se provdala za hudebníka Jamese Rightona, se kterým má čtyřletou dceru Edie. Právě své dceři napsala dojemný dopis, ve kterém popisuje svůj porod. V dopise kritizuje vévodkyni Kate, která jen pár hodin po porodu vyšla na veřejnost s perfektním make-upem, na podpatcích a s úsměvem na rtech.

„Po přibližně sedmi hodinách vyšla z nemocnice, namalovaná a na podpatcích. Tvář, kterou chce svět vidět. Skrytá bolest, skryté tělo, prsa, z kterých teče mléko a rozbouřené hormony. Buď krásná, stylová a neukazuj, s čím právě bojuješ, Kate,“ tak zněl vzkaz, který napsala herečka o vévodkyni. Uvidíme, jestli se herečka podobně vyjádří i k Meghan Markle, která má rodit každým dnem. Ta se ovšem veřejnosti hned po porodu údajně ukázat nechce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.