Seriály a filmy

15. března 2019 09:00

Jana Mrákotová

Bára Mottlová dělá blondýnkám a vtipům o nich čest!

V pátečním díle zábavné show Máme rádi Česko ženské půvaby a krásu zastupuje kromě moderátorky Jolany Voldánové herečka Bára Mottlová. A opravdu se předvede. S úsměvem, který je jí vlastní.

Báru Mottlovou diváci znají z celé řady seriálů televize Prima. Objevila se například v seriálu Přístav, Ohnivý kuře a hrála i v oblíbených Krejzových. Teď se rozhodla, že všem předvede, jak je na tom se znalostmi na téma Česko. Zdá se, že se spíš rozhodla dokázat přede všemi podstatu vtipů o blondýnkách. Posuďte sami!

Bára Mottlová nezklamala

Máme rádi Česko s Bárou Motlovou sledujte v pátek ve 20.15 na Primě.

Čekání na pátek si můžete zkrátit sledováním oblíbeného seriálu online:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2025

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.