Biba – česká Edith Piaf

Třiadvacetiletá zpěvačka si pro vystoupení v Talentu zvolila známou píseň od Edith Piaf. Zazpívala ji v trochu pomalejším tempu, ale s o to větší intenzitou…

Bibiána Obrimčáková –

je skutečnou českou Edith Piaf, kterou nejen strašně miluje, ale i zpívá. Její život také není idylický, ale všichni doufáme, že po úspěchu tady v ČSMT se vše změní i pro Bibianu. „Jsem teď na mateřské, ale manžel se mnou není,“ říká s pověstným smutkem v oku. To, že je dcerou slovenské poslankyně stejného jména jsme zjistoli až dodatečně.

Bibiana Obrimčáková je skutečnou českou Edith Piaf, kterou nejen strašně miluje, ale i zpívá její písně. Její život také není idylický, ale všichni doufáme, že po úspěchu tady v ČSMT se vše změní i pro Bibianu.

„Jsem teď na mateřské, ale manžel se mnou není,“ říká s pověstným smutkem v oku.

To, že je dcerou slovenské poslankyně stejného jména, jsme zjistili až dodatečně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.