Seriály a filmy

16. července 2018 11:48

Bob Klepl se vyboural s autobusem! Jak je na tom zdravotně?

Herec Bob Klepl (60) se v sobotu 14. července nešťastně vyboural na svém skútru s autobusem MHD na pražské Jižní spojce. Byl převezen do nemocnice ve Vinohradech a vše se naštěstí obešlo bez vážnějších zranění. Jak k celé nehodě došlo?

‚‚Já jsem se akorát vrátil z dovolený z Kapverd, tak jsem byl unavený. Byl jsem koupit chleba a takový základní věci. Čí to byla vina, to se bude teprve zjišťovat. Možná to byl řidič autobusu,‘‘ nechal se slyšet herec, který byl okamžitě po nehodě převezen do nemocnice. Bob Klepl se v sobotu 14. července lehce po půl jedné srazil na svém skútru s autobusem MHD. Autobus měl vyražené skleněné dveře a skútr nedopadl o nic lépe.

‚‚Jsem v pořádku. Už jsem doma. Bylo to jen pohmoždění hrudníku, ale bylo nutné vyloučit jakákoliv vnitřní zranění,‘‘ dodal o svém zdravotním stavu. ‚‚V žádném případě v tom nebyl alkohol,‘‘ utvrzuje Klepl. Policisté absenci alkoholu potvrdili, dechová zkouška prý byla negativní. Teď to vypadá, že si Klepl dá nějakou tu dobu volno a doma se o něj budou řádně starat.

Mluvčí pražské policie Tomáš Hulan zmínil, že na místo nehody byla okamžitě poslána záchranářská a letecká posádka, která muže ošetřovala. ‚‚Mohu potvrdit, že jsme v 12:39 přijali oznámení o dopravní nehodě motorky a autobusu, ke které došlo na Jižní spojce ve směru na Prahu 9. Událost momentálně prošetřují policisté z oddělení dopravních nehod, kteří zjišťují příčiny nehody a míru zavinění účastníků.‘‘

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.