Bohuslav Sobotka bude hostem Show Jana Krause

V páteční Show Jana Krause se můžete těšit na velmi aktuálního hosta – na pověstnou červenou sedačku usedne předseda vítězné ČSSD, Bohuslav Sobotka.

Za normálních okolností by asi Jan Kraus se svým hostem probírali výsledky voleb a dost možná zavtipovkovali o situaci ve Strakově akademii.

Nicméně vzhledem k tomu, že je Bohuslav Sobotka lídrem, pod jehož vedením vyhrála ČSSD volby, ale v sobotu jej Michal Hašek a další sociální demokraté po schůzce s prezidentem Zemanem vyzvali k rezignaci, se asi bude řeč točit kolem něčeho jiného. Ještě k tomu, když sám Sobotka rezignaci odmítá...

Jako další přivítá na své sofa Jan Kraus Martu Davouze-Železnou. Jak lze podle jména tušit, je tato spisovatelka a zakladatelka společnosti Franze Kafky bývalou manželkou Vladimíra Železného. A protože je kromě toho i matkou dvou synů, určitě si s ní hostitel popovídá (nejen) o rodinných trablích. Právě jí vychází nová knihy, Dům v Bretani, kam se také podruhé provdala a momentálně zde žije.

Třetím hostem bude hvězda internetu Nicky Tučková. Je to přesně ta dívka, která lámanou “angličtinou” sděluje světu v klipu Rich Boy, jak si najde boháče, odkopne ho a bude šťastná, nebo že chce pomoct expremiérovi Nečasovi. Diváků má miliony! Ve skutečnosti ale Nicky není "hloupá bloncka z internetu", ale ostravská herečka Táňa Malíková a její zdánlivě osobní prezentace je virálním videem – v tomto případě reklamou pro jistou společnost zabývající se finančním poradenstvím.

Na Show Jana Krause se podívejte v pátek ve 22.10 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.