Bond je mrtev. A další úchvatné okamžiky Skyfallu

Můžeme třikrát hádat, kolik má 007 životů. A vypadá to, že si všech sedm už dávno vyplýtval. Poslední bondovka pod taktovkou oscarového Sama Mendese začíná jeho smrtí. A obsahuje daleko víc úchvatnějších okamžiků. V sobotu na Primě ve 20.15.

Skyfall je apokalypsa. Všechno, čím jste si byli jisti, všechno, na co jste byli zvyklí v každé bondovce, to všechno vám režisér Sam Mendes vezme. Bond je mrtev, můžete zvolat v prvních minutách. A jaký je koníček 007? Hloupá otázka, říkáte si. Dokud ovšem neuvídíte Skyfall. Na Primě ve 20.15 již tuto sobotu.

ZNOVUVZKŘÍŠENÍ

Podívejte se na okamžiky, které vás ve Skyfall uchvátí, vezmou vám dech a rozladí fantazii.

Titulky

Přijít k filmu pozdě se tentokrát nevyplatí. Titulky Skyfallu jsou totiž umělecké dílo. Zvlášť ve chvíli, kdy mrtvé tělo tajného agenta Velké Británie tančí v mořských proudech a k tomu vám zpívá Adele.

Zlomený Bond

Smrt ho vysloveně dostane na kolena. Bonda uvidíte poprvé na dně. S flaškou piva v ruce, s ránou z boje na těle a hlavně s ranou v srdci. Zradila ho šéfová M.?

Přemýšlivý Bond

Potom, co se opilý vkrade do bytu M. a rozhodne se nadobro vrátit, musí hodně přemýšlet. O sobě, o své práci a smyslu života. Pro nás je jediné pozitivum, že to dělá v polonahý u bazénu.

Dostane se do choulostivé situace se slavnou Moneypenny

To Moneypenny mu uštědří jednu kulku do zad. Pak se snaží revanžovat. Ve víru sexuálního napětí se od Bonda dočká jisté dávky důvěry. Tu břitvu by totiž mohla použít i jinak.

Scéna v továrně, na kterou jen tak nezapomenete

Javier Bardem. To jediné potřebujete znát k tomu, abyste mohli tleskat jeho jméno. To on natočil bez jediného střihu scénu, která i Bondovi zalezla pod nehty. Javier je jako záporák správná volba.

Rozervané Skotsko

Skyfall je unikátní v tom, že se dozvíme o Bondovi všechno, na co jsme se báli i zeptat. A to, že jeho domovem je drsné Skotsko, to nás přece nemohlo překvapit.

Minulost Bonda

007 je tajemný jako hrad v Karpatech. A nejenom tam. Skotský zámeček skrývá daleko více z jeho minulosti a dětství.

Slouží Anglii

Grandiózních pohledů si užijete v celém filmu dost a dost.

Skyfall na Primě ve 20.15 již tuto sobotu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.