BONUS: Zachránce prstů slavných. První pomoc pro Pohlreicha

Zachránce prstů slavných

Kam s prsty, když náhodou při přípravě večeře skončí na prkénku? Rovnou k ledu je nedávejte, radí odborník. Seznamte se na videu s mužem, který ošetřuje poranění, vzniklá při bouřlivém vaření v přímém přenosu Česko vaří s Pohlreichem živě.

Že má uznávaný šéfkuchař připravené pro své hosty nože ostré jako břitva, vyzkoušeli na vlastní ruce například Miroslav Tomáš Etzler, Jitka Čvančarová, Karel Voříšek i sám pan režisér Čech. Na ošetření jejich drobnějších zranění postačil obvazový materiál. Jak jsme zjistili v zákulisí, jsou zde připravení i na větší zásahy. Koukněte na video. Dozvíte se na něm také něco o úplatcích, kterými si záchranáře předchází samotný Zdeněk Pohlreich.

Celou sobotní show si můžete pustit ještě jednou na Prima PLAY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.