Bonusová videa: Pěkně divoké Prostřeno!

Tento týden se v jihomoravském Prostřeno! sešly čtyři ženy a jeden upovídaný chlapík. Nuda tedy rozhodně nebude, malou ochutnávku si můžete prohlédnout v bonusových videích.

Tento týden se v Prostřeno! vaří zajímavá jídla z nevšedních ingrediencí, ale i klasika, jako je svíčková. Jediný muž tohoto týdne vsadí na "opilé" menu a každý chod ozvláštní jiným alkoholem. Nejvíc si ale pochutná domácí mazlíček páteční hostitelky. I na to se můžete podívat v bonusovém videu, které najdete v tomto článku :)

V úterý si pro své soupeře nejmladší Eliška přichystala zábavu v podobě moderní hry Twister. Soutěžící se zapojili a pěkně se navzájem propletli, jen hostitelce se do hry moc nechtělo a přidala se, až když nebylo vyhnutí...

Cyklista František si pro své hosty vymyslel originální polévku – bílý boršč se šťovíkem. Ten ovšem zapomněl doma v mrazáku. Jak reagoval na svou zapomnětlivost?

Fanda je formát, a tak se svým soupeřkám přiznal, jak to se šťovíkem dopadlo. A dámy mu to jen tak neodpustí...

Ve čtvrtek Natálka připravila jako předkrm netradiční kuřecí salát. A to je vždy důvod ke kritice. Eliška toho hned využije a tvrdí, že má radši klasiku. A navíc najde v salátu kostičku!

Natálka si jako zábavu připraví výrobu velikonoční dekorace. Ve Františkovi ta kreativita probudí téměř básnické střevo a rozpovídá se tak, že je k nezastavení...

Finálový den pro Zinu nezačne nejšťastněji. V kuchyni jí praskne těsnění a na podlaze je rázem malá potopa. Na pomoc musí přispěchat manžel a chopit se nářadí.

Páteční zábava ovšem stojí za to! Zina své hosty dovede se zavázanýma očima na zahradu, kde má rozkošného domácího mazlíčka. Soupeři se nestačí divit, když jim ukáže tygra ussurijského a rovnou mu naservíruje králíka k večeři.

Sledujte od pondělí do pátku v 18.00 na Prima Family a nenechte si ujít, kdo se stane králem jihomoravského Prostřeno!

Další informace, profily soutěžících, všechny recepty a odvysílané epizody najdete na stránkách Prostřeno!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.