Bonusová videa: Prostřeno! ovládnou fúrie a saně

Tento týden se ve zlínském Prostřeno! sešly čtyři ženy a jeden velmi kritický muž. Jak budou dámy snášet jeho útoky, si můžete prohlédnout v bonusových videích.

V novém premiérovém cyklu Prostřeno! se podíváme na Zlínsko. Celý týden se nese ve znamení dvojky. Sešly se zde dvě Jany, které si do oka evidentně nepadly už od prvního dne. Pondělní hostitelka Jana musela moučník dělat nadvakrát, a ani napodruhé se moc nepovedl. A závěr týdne patří souboji dvou svíčkových.

Pondělní epizodu odstartovala "první" Jana. Pokud jste čekali vřelé přivítání hostů, možná vás hostitelka překvapila. S úsměvem totiž dost šetřila.

Nejen přivítání, ale ani pondělní večeře nebyla bez chybičky. Právě zde se odstartovala nevraživost mezi dvěma Janami. Blondýna Jana totiž našla ve své večeři vlas a důrazně si postěžovala.

Úterní hlavní chod se "druhé" Janě celkem povedl. Bohužel až na porci pro největšího kritika týdne, Jardu. Jeho kuřecí řízek nebyl dobře propečený...

Ve středu mají dámy velká očekávání. S hostitelskou rolí je totiž na řadě právě Jarda. Jak se tento kritik předvede? Přemůže ho nervozita?

Jestli se něco Jardovi opravdu povedlo, byla to určitě zábava. Hostitel si přizval kamaráda – portrétního fotografa. Dámy se tak pod jeho vedením fotily na památku, nechyběly ani kostýmy a rekvizity...

Čtvrtek patří první svíčkové omáčce tohoto týdne. Překvapivě ale není z hovězího masa. Jak na to soupeři Magdy zareagují?

V pátek je hostitelkou sympatická Eva. A opět je na menu svíčková omáčka. Tentokrát ale z pravé svíčkové, což se ovšem nezdá Jardovi, který je zvyklý spíše na hovězí zadní. Všechny dámy ho ale uzemní, na svíčkovou lepší maso než pravá svíčková zkrátka není.

Ve finálovém večeru nemůže chybět ani zhodnocení celého týdne. Jarda se postěžuje, že se proti němu všechny ženy spikly a dostatečně neocenily jeho kuchařské kvality.

Sledujte od pondělí do pátku v 18.00 na Prima family a nenechte si ujít, kdo se stane králem zlínského Prostřeno!

Chcete vědět víc? V krátkosti vše najdete ZDE

Vyčerpávající informace, profily soutěžících, všechny recepty a odvysílané epizody najdete na stránkách Prostřeno!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.