Seriály a filmy

1. dubna 2013 20:51

Markéta Zídková

Bouček s Trnavským prozkoumají u Krampola báchamr a raglán

Co je raglán? A kdo používá báchamr? Sledujte zábavnou show Nikdo není dokonalý, která je sondou do znalostí českého národa. Moderátor Jiří Krampol si tentokrát pozve moderátora Libora Boučka a herce, divadelníka a sportovce Martina Trnavského. Dívejte se v úterý 2. 4. ve 20.15 na Prima family.

Libor s Martinem se znají, nějaký čas spolu pracovně pobývali v Argentině. Zatímco Libor, který mluví několika jazyky, vzpomíná, jak kuriózně se domlouval s ruským štábem, Martin si Argentinu užíval jako velký gurmán. Přijel prý o šest kilo těžší. Čemu Martin nedokázal v Argentině odolat?

Oba hosty spojuje i to, že se hlásili na herectví. Martin vystudoval brněnskou JAMU, Libor se hlásil na pražskou DAMU. Na poslední chvíli se ale rozhodl pro divadelní produkci. Česká republika tak přišla o jednoho herce, ale zase má skvělého moderátora, který se nebojí udělat si ze sebe legraci. Libor na sebe například přizná, že občas bývá náměsíčný. A nejen to. V jaké situaci pobíhal Libor Bouček nahý po hotelu? A o čem si povídal s Robbie Williamsem?

Libor Bouček moderoval v rádiu poprvé už ve třinácti letech a na střední škole získával zkušenosti i jako televizní moderátor. Doufal prý, že tím zaboduje u slečen. Proč se z něj pak ale stal čaroděj? Martin Trnavský má také zkušenosti s rádiem, jedno dokonce zakládal. Na jakou kuriózní situaci z rozhlasového moderování vzpomíná?

V čem se oba hosté neshodnou, je vztah ke golfu. Libor ho hraje rád, Martinovi moc neříká. Jaké zkušenosti má s golfem on? A co je pro něj zkažená procházka?

Dozvíte se v úterý ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.