Seriály a filmy

27. dubna 2019 08:00

Tereza Šulcová

Bradley Cooper se nezúčastní turné s Lady Gagou

Herec a režisér Bradley Cooper se svěřil, že nemá v plánu vystupovat společně s Lady Gagou na turné, kde by předvedli písně z nového alba A Star Is Born. Rád by ale udělal jeden koncert, který podpoří zmiňované album.

Cooper zazářil po boku Gagy na Oscarech 2019, kde společně zazpívali známou skladbu Shallow, která získala ocenění za nejlepší píseň. I přes nadšení veřejnosti, nechce Cooper vystupovat se zpěvačkou, kde by zahráli nejznámější skladby z filmu.

V rozhovoru u Ellen Show se svěřil, že možná zná způsob, jak uspokojit fanoušky, kteří si přejí společné koncertování. „Myslím, že by bylo super se jednou takhle před veřejností sejít, číst před nimi nahlas scénář, zazpívat všechny písně z filmu, ukázat, jak to celé vznikalo,“ vysvětlil herec.

Proč Cooper nechce udělat s Lady Gagou turné, není známo. Pravděpodobně je důvodem časová vytíženost. Cooper má nyní několik rozdělaných projektů. V osobním životě má také plno práce, jelikož s jeho partnerkou Irinou Shayk mají dvouletou dceru, které se chce věnovat.

Lady Gaga v nedávném rozhovoru řekla, že se chce naopak soustředit jen na kariéru. To byl i údajně důvod rozchodu s jejím bývalým přítelem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.