Seriály a filmy

12. ledna 2019 08:00

Tereza Šulcová

Bratr Meghan Markle pozval ji a prince Harryho na svoji svatbu

Jen málokdo ví, že vévodkyně ze Sussexu má nevlastního bratra Thomase a sestru Samanthu. Thomas Markle mladší formálně pozval svoji sestru Meghan Markle na svatbu, která se bude konat letos v březnu.

Tímto gestem chce pravděpodobně hodit veškeré rodinné konflikty za hlavu. Dvaapadesátiletý snoubenec se svěřil deníku Daily Mail, že on a jeho snoubenka Darlene Blount zaslali vévodkyni a vévodovi ze Sussexu pozvánku na svatbu. „Začal nový rok a já bych si moc přál, aby nás tento rok dal opět dohromady a byli jsme opět jedna rodina.“

Bratr se také svěřil, že si myslí, že jeho svatba bude perfektní příležitostí, kde se může Meghan usmířit se svým otcem. „Nebaví se spolu už pěknou dobu, bylo by skvělé, kdyby se na svatbě opět sblížili,“ dodává Thomas. Otec Markle totiž nebyl ani na královské svatbě, kam byl pozván. Příčinou byly údajně zdravotní potíže, na poslední chvíli se omluvil. To byl jeden z důvodů, proč k oltáři šla budoucí vévodkyně ze Sussexu s princem Charlesem. Její sourozenec na královskou svatbu nebyl pozván. „Necítím vůči ní žádnou zášť za to, že mě nepozvala na svatbu. Rád bych, kdybychom mohli začít od začátku,“ přeje si Thomas.

Na druhou stranu, byl to právě její nevlastní sourozenec, který pro britský bulvární plátek uvedl, že Meghan byla vždycky krutá a sobecká. „Otec měl v jeho pomyslném žebříčku Meg vždycky na prvním místě. Já a Samantha jsme byli vždy na vedlejší koleji. Dal jí všecko a ona jemu nyní nic, jenom bolest. Je to od ní sobecké a kruté! Ale taková ona prostě je.“ Bývalá herečka se k celé situaci s rodinou nikdy nevyjádřila, ale určitě jí to nebude příjemné. Její otec v jednom rozhovoru urazil samotnou královnu Alžbětu II. „Královna je opelichaná stará vrána,“ což nebylo pro Kensigtonský palác nic příjemného.

Meghan je již ve vysokém stádiu těhotenství a tak je pravděpodobné, že pozvánku odmítne. Miminko se má narodit začátkem jara.

Sdílejte článek
Štítky princ Harry Meghan Markle vévodkyně ze Sussexu svatba

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.