Seriály a filmy

5. listopadu 2018 12:10

Bullet For My Valentine předvedli v Praze svou novinku!

Velšské metalcorové hvězdy Bullet For My Valentine představily svou show v pražském Foru Karlín a předvedly i nové album Gravity. A celá akce byla tak nadupaná energií, že došlo hned k několika kolům mosh pitu.

Bullet For My Valentine je jedním z nejznámějších metalcorových uskupení už dlouhá léta. Především jsou známí svými fantastickými show a strhujícími kulisami. Nová deska Gravity vyšla už 29. června a teď ji kapela předvedla i v Praze. A že bylo na co koukat!

Skladba Over It navazuje velmi zdárně textově i instrumentálně na předchozí singl této kapely Don't Need You. Co ale značí přehnaná sentimentalita? Podle předávané myšlenky to vypadá, že někdo trpí problémy s láskou.

Deska Gravity tak nabídla několik velmi podařených hitů s kytarovým základem a ústup od metalu tak vůbec nevadil. Někteří fanoušci ovšem zmiňovali, že jde o skladby, které velmi rychle přestaly bavit. Jádro podle nich chybí. Za nás jde ale o věc názoru a Bulleti rozhodně nezklamali.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.