Seriály a filmy

24. srpna 2015 11:00

Gabriela Gabrielová

Bývalý lídr Ready Kirken dál okrádá lidi o miliony. Očima Josefa Klímy prozradí víc

Očima Josefa Klímy každé úterý ve 21.30 na Primě.

Tým Josefa Klímy už dnes večer zaostří na další podvody bývalého člena slavné kapely Ready Kirken Ondřeje Herolda, který okradl další lidi o miliony.

"Jak se člověk k těm lidem choval, když byl nahoře, tak pak ten pád dolů je hodně těžký. Hodně to člověka poučí. Takže teď se musím vyhrabat z toho nejhoršího, co jsem kdy v životě zažil," tvrdil muzikant ještě na jaře.

Východočeská policie má ale tento případ na stole už rok a čtvrt, přesto nebyla schopná Herolda po celou tu dobu ani obvinit. Dala mu tak dostatek prostoru na poslední lumpárnu – promyšleným podvodem vytáhl ze své vzdálené příbuzné přes milion korun a zmizel beze stopy. "Musím přiznat, že kdyby mi Ondřeje přivedli, tak bych ho strašným způsobem zbila. A myslím, že nejsem sama," uvedla v pořadu Očima Josefa Klímy.

Policie po něm vyhlásila pátrání a v nejbližších dnech se ho chystá obvinit. Na co Herold potřeboval miliony, na které si přišel svými podvody, a kde skončily? Odpověď nabídne dnešní díl pořadu Očima Josefa Klímy, ve 21.35 na Primě!

Co je v pořadu Očima Josefa Klímy nového?

Život v cizí kůži

Reportéři pořadu Očima Josefa Klímy se o prázdninách vypravili v přestrojení do různých prostředí a divákům nabídnou "život v cizí kůži". „Záměrně neprozrazujeme, kam jsme se v přestrojení vloudili, protože natáčení ještě pokračuje, ale jsou to i prostředí, kde jde o krk,“ prozrazuje Josef Klíma.

Lovci beze zbraní

Tisíce odsouzených, kteří měli nastoupit trest, se skrývají na svobodě, páchají trestnou činnost a policie po nich marně pátrá. Přitom je možná diváci denně potkávají jako lidi ze sousedství nebo v autobusu, ve vlaku, v tramvaji. Tým Josefa Klímy proto diváky vyzývá k pomoci: pokud se jim podaří někoho takového nafotit nebo natočit, třeba jen na mobil, video nebo záběr odvysíláme a odměníme honorářem. „Identitu těchto ´lovců´ utajíme, aby se nemuseli bát pomsty – pokud si to budou přát. Nejde o to suplovat policii, jde o to, donutit ji k lepšímu výkonu,“ doplňuje Josef Klíma.

Nový glosátor Jiří Menzel

Tým glosátorů pořadu Očima Josefa Klímy se v nové sezoně rozroste o další zvučné jméno. Dění kolem nás bude nově komentovat slavný oscarový režisér Jiří Menzel. Doplní tak stávající tým glosátorů, v němž jsou Jan Hřebejk, Michal Horáček, Ondřej Hejma, Xindl X, Iva Pazderková a Jakub Kohák.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.