Castle na zabití nosí dioptrické brýle! Už jste ho viděli?

Castle na zabití VIII (17) - upoutávka

Každému jednou zaklepe na rameno stáří. Podívejte se na Nathana Filliona, jenž začal cestovat po Japonsku a odhalil svým fanoušků i svůj nový look.

Co uvidíte v úterý na Prima LOVE?

Rozhodně vás čeká i Castle na zabití, který má v poslední době v poslední sérii starostí na rozdávání. A tentokrát tomu nebude jinak.

Co uvidíte? Okolnosti vraždy pracovníka naftařské společnosti, který se právě vrátil z Turecka, připomenou Castlovi slavné příběhy Tisíce a jedné noci. A také lampu s kouzelným džinem, který plní přání svého pána…

Více můžete sledovat už v úterý ve 20.15 na Prima LOVE.

Brýle a Richard Castle

Drzého Castla jste mohli v seriálu vidět maximálně v brýlích slunečních, ačkoliv dioptrické nosil vždycky. Jak sluší dioptrické brýle herci Nathanovi Fillionovi může každý fanoušek vidět na červeném koberci, kam si Nathan bere často dipotrické brýle s klasickým obdelníkovým tvarem. Ty jsou v dnešní době už trochu zastaralé.

Není se čemu divit, představitel Castla už není žádný mladíček (je mu 46 let), který by potřeboval následovat trendy, ale vyhovuje mu prověřené.

Už minule jsme vás informovali, že Nathan Fillion je momentálně na krásném výletě po Japonsku, kde se byl ukázat na Tokyo comic conu. Kromě Tokya se však rozhodl poznat i bývalé hlavní město Japonska Kjóto.

Během takových výletů se potkal i s malými japonskými školačkami, s kterými komunikoval anglicky. A stály mu za to, aby o nich napsal jeden post na svém Instagramu.

V Japonsku se Nathan Fillion zachytil po dlouhé době v brýlích. Sluší mu? Napiště nám do komentářů.

Sledujte posledné sérii Castla na zabití ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.