Česko a Slovensko se skládá na taneční vozík malé hvězdě z talentové show

Pořad Česko Slovensko má talent, který můžete sledovat na Primě každý pátek, neobjevuje jen pozoruhodné talenty, ale někdy i bolestivé lidské osudy. Mezi ně patří i jedenáctiletá tanečnice Karolína Dejová se svalovou dystrofií, která tančí na vozíku. Po odvysílání se Česko a Slovensko rozhodlo pomoct splnit Karolínce sen. Dívenka vyrůstající u prarodičů si přeje taneční vozík, který ji usnadní tanec. Pomoci můžete i vy!

Karolína Dejová společně se svou kamarádkou vystoupila před několika týdny v pořadu Česko Slovensko má talent, kde svým dojemným vystoupením nadchla porotu, publikum i televizní diváky.

Jedenáctiletá Karolína má za sebou těžký život. Trpí svalovou dystrofií, která ji upoutala na vozík. Kvůli její náročné nemoci se jí maminka vzdala a musejí se o ni starat její prarodiče. Vztah s maminkou je momentálně na bodu mrazu. Po odvysílání epizody Česko Slovensko má talent se přihlásilo několik lidí, kteří Karolíně a její rodině nabídli reálnou pomoc.

Karolína se i přes těžký osud nevzdává a tančí na vozíku společně s kamarádkou Eliškou. Jsme to právě my, kteří malé holčičce mohou dopomoct k dalšímu snu.

Pomoc pro Karolínu

Soutěž Československo má talent svedla dohromady Karolínku a manžele Gottvaldovy z Vyškovska a ti se rozhodli vyhlásit pro Karolinku sbírku na “taneční vozíček”, který si moc přeje.

Pokud byste chtěli přispět, můžete tak učinit na transparentní účet číslo 2100461663/2010.

Do poznámky pro příjemce napište “tanečni vozik”. Mnohokrát za každou pomoc děkujeme.

TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE V ARCHIVU iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.