Chcete bezpečnou rychlou půjčku? Do České republiky přichází Ferratum Bank

Na finanční trh České republiky vstupuje 3. září 2014 maltská Ferratum Bank, specialista na rychlé půjčky před výplatou s pobočkami ve 20 zemích světa. Nová banka zde navazuje na zavedenou společnost Ferratum Czech, průkopníka v oblasti SMS mikropůjček bez ručení do 10 tisíc korun na 7–45 dní.

Téměř každého někdy potká krátkodobá finanční tíseň. Podle nedávného průzkumu agentury STEM/MARK více než polovina Čechů žije „od výplaty k výplatě“. Jejich pravidelný příjem klesá, je opožděný nebo se objevují nečekané výdaje, například na nový spotřebič, opravu v bytě či doplatky energií.

Také se vám stává, že si potřebujete před výplatou vypůjčit několik tisíc? Samozřejmě výhodně, rychle a hlavně bezpečně. Možná už máte své zkušenosti a pochopitelně si tentokrát chcete vybrat seriózního poskytovatele rychlé půjčky.

Svého finančního partnera důkladně prověřte

Webové stránky bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček mají vždy obsahovat kontakty včetně telefonních linek zdarma nebo za běžný poplatek, obchodní podmínky a přesné informace o výši půjčky, splátky i způsobu splácení.

Díky vstupu Ferratum Bank na český trh jste ve všech těchto ohledech na dobré adrese. Společnost poskytuje krátkodobé finanční zápůjčky bez ručení všem dospělým osobám s dobrou platební morálkou – včetně studentů, penzistů a žen samoživitelek či na mateřské dovolené.

Peníze na účtu do 1 minuty 24 hodin denně

K vyřízení půjčky Ferratum nepotřebujete žádné doklady, ručitele ani osobní schůzky. Půjčíte si snadno a peníze získáte rychle. Pracovníci nové české pobočky Ferratum Bank zajišťují klientům posuzování SMS či on-line žádostí o půjčky i v nočních směnách, skutečně 24 hodin denně.

Na tři sta finančních specialistů této instituce pomohlo už více než 1,5 milionu spokojených zákazníků, a to nejen snadným zařízením půjčky, ale také například vstřícností při potřebě odložení termínu splatnosti, na což zde stačí jediná SMS. Tato jistota je v současné době pro klienty obzvlášť důležitá.

Nyní můžete i vy profitovat ze světově uznávané bezpečnosti a profesionality banky Ferratum a těšit se z rychlého, jednoduchého a diskrétního vyřešení svého úvěrového požadavku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.