Chcete čistou romantiku? Máme pro vás několik romantických snímků online

Na filmy v létě nemusíte koukat jenom v letním kině, podívejte se na romantické snímky, kdykoliv se vám bude chtít.

Romantických snímků není nikdy dost, nejen v zimě, ale léto k těm opravdových romantickým přímo vybízí, takže proč si něco tak krásného nepřipomenout i ve filmu.

Máme pro vás výběr několika desítek filmů, které můžete sledovat online na www.iprima.cz. Má to obrovskou výhodu, nikdy nemusíte sledovat televizní program, stačí si jen sednout k počítači a pustit si to, na co zrovna máte náladu a čas. Takže, pokud to zrovna není romantika, tak si můžete pustit horory, české filmy, filmy o různých typech lásek nebo snímky, kde vedou silné ženské postavy!

3 NEJLEPŠÍ HORORY ONLINE

3 FILMY O SVATBÁCH ONLINE

NEJLEPŠÍ SNÍMKY O LÁSCE

ONLINE ČESKÉ FILMY

Romantika u vás doma online

Vybrali jsme pro vás pár filmů, které vám rozhodně uleví od ustaraného dne.

Než jsme se našli

Romanticky založená Gwen Moss vyrůstala s matkou, která jí neustále vyprávěla příběh o seznámení, svatbě a manželství s jejím otcem. Uzavřený Nick Dawkan naopak vyrůstal s otcem, který si kvůli problémům s alkoholem nedokázal udržet žádnou práci, a proto se rodina musela často stěhovat. Ti dva se poznali jako děti. Jenže pak je život, lépe řečeno Nickovo stěhování, na dlouhá léta rozdělilo. Gwen vyrostla, stala se spisovatelkou a do života jí vstoupila někdejší dětská hvězda, Francesca Lansfield, dnes poněkud zahořklá a pozapomenutá herečka, která má za sebou detoxikační léčebnu.

Od Gwen chce, aby napsala její biografii, kterou by mohla vydávat za svoje dílo. Francesca vlastní okouzlující bytový komplex nazvaný La Fortuna, ve kterém – shodou okolností – Gwen bydlí a starý, historicky cenný dům miluje. Nick, který dostal za úkol místo přestavět, navrhuje staré domy zbourat a místo nich postavit nové. Gwen se rozhodne zahájit křížovou výpravu s cílem zachránit staré domy a její součástí jsou také dopisy, které začne psát do větších i menších novin. A tyto dopisy nejprve zaujmou Nickovu pozornost, a poté i jeho srdce.

Než jsme se našli uvidíte na Prima LOVE ONLINE

Podzim v New Yorku

On je osmačtyřicetiletý, interesantně prošedivělý majitel známé luxusní newyorské restaurace a notorický proutník Will Keane (Richard Gere), a ona je dvaadvacetiletá designérka bláznivých ozdob na hlavu a klobouků – Charlotte (Winona Ryder).

Je to dívka plná nápadů, ale také podivné nostalgie a smutku. Nezkušená dívka a příliš zkušený muž se do sebe bláznivě zamilují. Jenže velké štěstí nemůže nikdy trvat dlouho.

Podzim v New Yorku uvidíte na Prima LOVE ONLINE

Nestanu se tvojí ženou

Matce Rosie (Michelle Pfeiffer) a její dceři Izzie (Saoirse Ronan) to spolu funguje docela dobře až do chvíle, než se obě zamilují. Rousie se zamiluje do mladšího muže Adama (Paul Rudd) a Izzie pozná svoji první lásku...

Online snímek Nestanu se tvojí ženou najdete tady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.