Seriály a filmy

5. září 2018 14:27

Petra Kloidová

Chci zpívat pop, říká rozhodně kluk, který dostal zlatého bzučáka v Talentu za Whitney Huston

Christian Mitkov společně se svými rodiči začínal v České republice zcela od začátku. Učitele zpěvu nemá, ale techniku zpěvu se učí z Youtube. A má výsledky! Podívejte se na rozhovor poté, co mu porota udělila zlatého bzučáka! Česko Slovensko má talent uvidíte každý pátek na Primě ve 20.15 nebo ho můžete sledovat online.

Nejlepší pěvecké podání Whitney Houston v historii ČSMT zazpíval náctiletý kluk! Christian Mitkov pochází z Bulharska, ale jeho rodiče se přistěhovali do Česka kvůli práci, která v Bulharsku zkrátka nebyla.

Christian na svém pěveckém talentu pracuje neustále, ačkoliv si hodiny zpěvu jeho rodina nemůže dovolit. Podívejte se ještě jednou na jeho vystoupení.

Podívejte se na vystoupení Christiana:

Rozhovor s Christianem najdete tady:

Více uvidíte už v pátek na Primě ve 20.15 v Česko Slovensko má talent

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 8. 2026

Berani, akciový trh se opět propadá? Dělá vám to starosti ohledně vašich investic? Uklidněte se. Situace je pravděpodobně dočasná a vaše akcie a dluhopisy pravděpodobně získají zpět svou původní hodnotu, ne-li ji překonají. Nicméně tento den není vhodný k novým investicím. Počkejte několik dní.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.