Chci zpívat pop, říká rozhodně kluk, který dostal zlatého bzučáka v Talentu za Whitney Huston

Christian Mitkov společně se svými rodiči začínal v České republice zcela od začátku. Učitele zpěvu nemá, ale techniku zpěvu se učí z Youtube. A má výsledky! Podívejte se na rozhovor poté, co mu porota udělila zlatého bzučáka! Česko Slovensko má talent uvidíte každý pátek na Primě ve 20.15 nebo ho můžete sledovat online.

Nejlepší pěvecké podání Whitney Houston v historii ČSMT zazpíval náctiletý kluk! Christian Mitkov pochází z Bulharska, ale jeho rodiče se přistěhovali do Česka kvůli práci, která v Bulharsku zkrátka nebyla.

Christian na svém pěveckém talentu pracuje neustále, ačkoliv si hodiny zpěvu jeho rodina nemůže dovolit. Podívejte se ještě jednou na jeho vystoupení.

Podívejte se na vystoupení Christiana:

Rozhovor s Christianem najdete tady:

Více uvidíte už v pátek na Primě ve 20.15 v Česko Slovensko má talent

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.