GALERIE: Chtěla zhubnout mnohem více, proměna Veroniky z Tlouštíků je i tak neuvěřitelná!

Do pořadu Tlouštíci přišla Veronika (29) se 117 kilogramy a chtěla zhubnout 30 kilogramů. Jak moc se za osm měsíců změnila? Na konci natáčení z ní byla úplně jiná žena! Prohlédněte si její velkou proměnu ve fotogalerii i na videu:

Do pořadu Tlouštíci přihlásila porodní asistentku Veroniku její milovaná babička. Ve svých devětadvaceti letech vážila 117 kilogramů a podle vlastního komentáře své fotky před začátkem hubnutí, připomínala velrybu.

Veronika je ukázkovým příkladem pověstné „kovářovic kobyly, která chodí bosa“. Kromě zdravotnické školy totiž vystudovala i nutriční terapii. Do životní praxe si z oboru ovšem nevzala nic.

Hubená Veronika nebyla nikdy. Od malička prý jenom přibírala, kila pak začala nabírat ještě rychleji s první láskou a užíváním antikoncepce.

Celý čtvrteční příběh hubnutí Veroniky sledujte v pořadu Tlouštíci v sobotu v 9.35 na Primě nebo online:

Veronika zatím žije s rodiči, na vlastní bydlení si šetří. A tak si kromě náročných směn v nemocnici ještě přivydělává sepisováním anamnéz a úklidem. Takový zápřah měl však za následek nepravidelný režim, nedostatek spánku, neustálé odbývání se a stres, který zajídala sladkostmi.

Na začátku natáčení byla Veronika nezadaná, o životní lásce jen snila. Byla přesvědčená, že si se svou obézní postavou nikoho nenajde.

Jak už zaznělo, do pořadu a velké proměny přihlásila Veroniku její starostlivá babička. Ve snaze zhubnout dokonce vnučku motivovala finanční odměnou o kterou se vsadily. Když Veronika zhubne, dostane celých 50 tisíc korun.

I přes Veroničin poměrně nízký věk ukázaly její laboratorní testy odborníkům pořadu Tlouštíci ne příliš dobré výsledky: Zvýšené hodnoty kyseliny močové a vyšší tlak. Celkých 41,5 procent jejího těla tvořil tuk. I hodnota vnitřního tuku byla poměrně vysoká – 180 centimetrů čtverečních.

Pusťte si na bonusovém videu, jak Veronika oznamuje kamarádce, že se rozhodla konečně něco se sebou udělat:

Již na začátku bylo patrné, že Veronika nemá příliš silnou motivaci.

Lukáš Roubík, odborník na výživu zjistil, že Veronika má velmi špatné stravovací návyky. V jejím jídelníčku chybí kvalitní bílkoviny a Veronika i přes své vzdělání jednoduše neumí zdravě jíst.

Od odborníků si odnesla doporučení, aby do svého jídelníčku zařadila kvalitní zdroje bílkovin a zeleninu. Kromě toho jí zakázal během nočních směn hladovět.

Veronika začala hubnout rychle, ale...

Po prvních shozených kilogramech dostala Veronika i podrobný výživový plán a osobního trenéra. A zatímco s jídelníčkem se neskamarádila, pohyb si přímo zamilovala. Během pravidelných kontrol vyšlo najevo, že Veronika v jídelníčku experimentuje a vytváří si vlastní pravidla. Vynechávala sacharidy, aby si mohla dát alkohol.

Podívejte se na hříchy Veroniky na dalším bonusovém videu:

A za shozenými kily stála spíš náhoda, pravidelný trénink a to, že na místo původních potravin zařadila do svého jídelníčku ty správné. Bohužel v nesprávných kombinacích a množství. Navíc si nedokázala odepřít večírky a festivaly, hodně pracovala a v jídle se odbývala. Výsledkem byla stagnace váhy. Odborníci včetně „opravářky hlav" Janky museli zakročit.

Poslechněte si na videu, jaký typ stravy a diety poradil Veronice výživový poradce a školitel programu Cambridge Weight Plan Ing. Lukáš Vrána v magazínu Tlouštíci extra:

Veronice se tostiž ze začátku dařilo hubnout rychle, ale pak díky věčnému experimentování a malému odhodlání ustrnula. Jediné čemu se věnovala na sto procent byl pohyb.

Na začátku byla Veronika unavená, posmutnělá a bez přítele. I to se ale behěm její proměny změnilo.

Další příběh a velkou proměnu v pořadu Tlouštíci uvidíte zase ve čtvrtek ve 21.30 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.