Chytí se rodiče do pasti, kterou na ně nastražila Lindsay Lohan?

Jestli jste film Past na rodiče ještě neviděli, určitě si ho zamilujete. Už proto, že hlavní dvojroli zahrála dokonale tehdy jedenáctiletá správňačka Lindsay Lohan. A pokud jste film už viděli, určitě si ho rádi připomenete v neděli ve 20.15 na Prima family.

Past na rodiče (1998) je remake klasického hollywoodského rodinného filmu, jenž byl pod stejným názvem poprvé natočen v 60. letech. Filmové zpracování vychází z dětského románu německého spisovatele Ericha Kästnera Louisa a Lotka.

Příběh je o dvojčatech, která o sobě nemají tušení a náhodou se setkají jedno léto na dětském táboře. Teprve tehdy se dozvědí, že ani jedna z nich není jedináček, jak si doposud myslely. A protože dětská touha po sourozenci je velká, ani jedna z dívek nechce právě nalezenou sestru – dvojče zase ztratit. Proto, aby mohly zůstat spolu, udělají cokoli.

Tahle story je dokonale zábavná a bylo jistě jen otázkou času, kdy si jí všimnou filmoví scenáristé.

Ve filmu Past na rodiče z roku 1998 se dvojčata jmenují Annie a Hallie. Rodiče se rozvedli záhy po jejich narození a každý si vzal na výchovu jedno dítě. Jedna rodina žije v Americe, druhá v Anglii. Jenže jak to tak u odloučených sourozenců často bývá, jednoho dne se setkají.

Dívky si zpočátku nemohou přijít na jméno, dělají si schválnosti a bojují, která z nich je ta lepší. Když vzájemnou averzi překonají, vymyslí další velmi povedený žertík. Obě chtějí poznat druhého rodiče, a tak se vymění…Podaří se sestrám dát nakonec mámu a tátu zase dohromady?

Co vás bude bavit:

  • Kanadské žertíky, které na sebe Annie a Hallie na letním táboře šijí
  • Prohnanost malých holčiček, které vždy dosáhnou svého (navíc když jsou dvě a jsou si tak podobné, jejich schopnosti se násobí)
  • Rozdílnost distingované anglické a rošťácké americké výchovy
  • Dojemnost některých scén. O co, že měkčí nátury budou potřebovat alespoň jednou kapesník na slzičky!

Lindsay Lohan jako objev roku 1998!

  • Bylo jasné, že film musí stát na vynikající představitelce dětské dvojrole. Casting, který vedla režisérka Nancy Meyers, probíhal nejen po celé Americe, ale také v Kanadě a Anglii. Nakonec roli dostala tehdy absolutně neznámá jedenáctiletá holčička Lindsay Lohan z Long Islandu v New Yorku.
  • Lindsay hraje dvě charakterově odlišné dívky, dokonce natrénovala i dva různé jazykové přízvuky. Když hraje Annie, mluví s britským akcentem. Zatímco Hallie mluví americkou angličtinou.
  • Past na rodiče je prvním filmem Lidsay Lohan, dnes známé herečky a nefalšovaného enfant terrible amerického showbyznysu.
  • Přirozený herecký talent Lidsay obdivovali všichni na place.

Rodinnou komedii Past na rodiče si nenechte ujít v neděli večer ve 20.15 na Prima family!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.