Čím méně make-upu, tím lépe, hlásí kráska Rizzoli & Isles

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (16) - upoutávka

Bývalá modelka a úspěšná herečka. To je okatá bruneta Angie Harmon ze seriálu Rizzoli & Isles. Kromě toho je i matka tří dcer. Jak o sebe pečuje tahle kráska, které už je více jak čtyřicet let?

Co uvidíte ve čtvrteční večer na Prima LOVE?

Na ulici v Bostonu dojde k přestřelce, k níž jsou přivolané Jane s Maurou. Na místě je jeden mrtvý, zastřelený jedinou ranou do srdce. Policie se zaměří na mladého střelce, kterého zachytila kamera…

Užijte si další díl Rizzoli & Isles na Prima LOVE ve 20.15!

Rady od nejkrásnější herečky

"Ve dvanácti letech jsem vypadala na osmnáct, což moje rodiče muselo děsit. Ani já se na takové období u svých dcer netěším," dodala Angie Harmon, kterou jste kdysi na molech mohli vidět například u Valentina a dalších světových modních značek.

Vypadat o něco starší se vyplatí jen ve chvíli, kdy jste teenager a můžete si to dovolit. Něco takového je ale pro ženy starší pětadvaceti let dost nešťastnou událostí. Všechny se stárnutí chtějí vyhnout a výjimkou není ani herečka Angie Harmon a zároveň představitelka seriálového charakteru Jane Rizzoli. Angie oslavila 10. srpna minulého roku pětačtyřicet let, nutno podotknout, že to bylo v bikinách a že doma na ni čekají tři dcery.

ANGIE HARMON Z RIZZOLI & ISLES MÁ V PĚTAČTYŘICETI VÝSTAVNÍ POSTAVU. NAROZENINY SLAVILA V PLAVKÁCH

UŽÍVALI JSME SI ŽIVOTA, ALE BYLY JSME PROFESIONÁLNÍ, VZPOMÍNÁ NA ZLATÉ ČASY MODELINGU ANGIE HARMOR Z RIZZOLI & ISLES

Když se jí novinářky ptají na to, co se naučila během celoživotní praxe v byznysu, ať už to byl modeling, nebo televizní kariéra, odpovídá jednoduše: Přesťaňte nosit tolik make-upu. Slavné klišé, že méně je více, prý Angie Harmon aplikuje i před kamerou.

Harmon radí svým dětem, že by měly být dětmi tak dlouho, jak je možné. A sama v nutných případech používá řasenku, korektor a rtěnku s leskem. To není moc, že ano?

Podívejte se na Rizzoli & Isles na Prima LOVE každý čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.