Čím méně make-upu, tím lépe, hlásí kráska Rizzoli & Isles

Bývalá modelka a úspěšná herečka. To je okatá bruneta Angie Harmon ze seriálu Rizzoli & Isles. Kromě toho je i matka tří dcer. Jak o sebe pečuje tahle kráska, které už je více jak čtyřicet let?

Co uvidíte ve čtvrteční večer na Prima LOVE?

Na ulici v Bostonu dojde k přestřelce, k níž jsou přivolané Jane s Maurou. Na místě je jeden mrtvý, zastřelený jedinou ranou do srdce. Policie se zaměří na mladého střelce, kterého zachytila kamera…

Užijte si další díl Rizzoli & Isles na Prima LOVE ve 20.15!

Rady od nejkrásnější herečky

"Ve dvanácti letech jsem vypadala na osmnáct, což moje rodiče muselo děsit. Ani já se na takové období u svých dcer netěším," dodala Angie Harmon, kterou jste kdysi na molech mohli vidět například u Valentina a dalších světových modních značek.

Vypadat o něco starší se vyplatí jen ve chvíli, kdy jste teenager a můžete si to dovolit. Něco takového je ale pro ženy starší pětadvaceti let dost nešťastnou událostí. Všechny se stárnutí chtějí vyhnout a výjimkou není ani herečka Angie Harmon a zároveň představitelka seriálového charakteru Jane Rizzoli. Angie oslavila 10. srpna minulého roku pětačtyřicet let, nutno podotknout, že to bylo v bikinách a že doma na ni čekají tři dcery.

ANGIE HARMON Z RIZZOLI & ISLES MÁ V PĚTAČTYŘICETI VÝSTAVNÍ POSTAVU. NAROZENINY SLAVILA V PLAVKÁCH

UŽÍVALI JSME SI ŽIVOTA, ALE BYLY JSME PROFESIONÁLNÍ, VZPOMÍNÁ NA ZLATÉ ČASY MODELINGU ANGIE HARMOR Z RIZZOLI & ISLES

Když se jí novinářky ptají na to, co se naučila během celoživotní praxe v byznysu, ať už to byl modeling, nebo televizní kariéra, odpovídá jednoduše: Přesťaňte nosit tolik make-upu. Slavné klišé, že méně je více, prý Angie Harmon aplikuje i před kamerou.

Harmon radí svým dětem, že by měly být dětmi tak dlouho, jak je možné. A sama v nutných případech používá řasenku, korektor a rtěnku s leskem. To není moc, že ano?

Podívejte se na Rizzoli & Isles na Prima LOVE každý čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2023

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.