Cizinka netušila, jak dojemné vystoupení v Talentu předvede. Vzpomínka na Karla Gotta oživla

Ačkoliv se castingy Česko Slovensko má talent natáčejí v červnu, někdy mají vystoupení hluboký dopad i v budoucnu. To se stalo mladé soutěžící, která se rozhodla malovat pískem melancholický obraz. Jako hudební doprovod jí hrál nedávno zesnulý mistr Karel Gott. Podívejte se na exkluzivní video, které dojme. Česko Slovensko má talent můžete sledovat i online.

Mladá žena pocházející z Ukrajiny nastoupila před osmi lety na českou vysokou školu, i dnes žije stále v Čechách, a tak se rozhodla předvést svůj talent v televizní show Česko Slovensko má talent.

Jelikož se castingy natáčejí na začátku léta, jedná se o náhodu, kdy se soutěžící rozhodla propojit svoje umělecké vystoupení s hudbou Karla Gotta, jenž zemřel 1. října. Vystoupení tak během sekundy získalo dojemnou atmosféru spojenou s úmrtím pěvecké legendy.

Podívejte se na exkluzivní video z pátečního Česko Slovensko má talent:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT UVIDÍTE ONLINE

Česko Slovensko má talent se bez Pátroviče neobejde

Ani tento rok věčně nespokojený zpěvák z Česko Slovensko má talent nezklame. Jozef Pátrovič je jako každý rok zpět na scéně! V tomto díle se castingu znovu zúčastní matador talentových klání, který nechyběl v žádném ročníku – Josef Pátrovič.

Co nás překvapí tentokrát? Odstartujeme italským zpěvem s mixem italských písní. Taneční skupina Cheeky Monkeys Senior zaujme svatební choreografií. Mládí překvapí maďarsko-českým rapem. Krásnou akrobatickou choreografii předvedou dívky v bílém. Soutěžit budou i zpěváci s vlastní tvorbou. Přivítáme také indiánské rytmy z Ekvádoru. O postup se pokusí i hodně dětí. Co předvede dívka se jménem Volha? To, co jsme v letošním ročníku ještě neviděli! Nebude chybět řádka zpěváků a pár jich překvapí např. zpěvem v japonštině, hrozným zpěvem, nebo naopak fenomenálním výkonem. Zaskočí k nám i fakírka z Barcelony. A kdopak nám zakončí muzikální díl? Samozřejmě je to on – pán Pátrovič s písní Aleluja.

Česko Slovensko má talent v pátek 25. října ve 20.15 na Primě

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 28. října ve 20.15 na Prima COOL

AFTERSHOW MŮŽETE VIDĚT ONLINE S PŘEDSTIHEM V PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU NA PRIMĚ

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.