Co čeká Rizzoli & Isles v budoucí šesté řadě?

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V (17) - upoutávka

Zatímco ve čtvrtek uvidíte ještě poslední díly páté řady, od 2. 11. každý čtvrtek ve 20.15 uvidíte premiérovou šestou řadu. Na co se můžete těšit? Jaká výzva čeká dvě nejlepší kamarádky?

Co uvidíte tento čtvrtek ve 20.15 na Prima LOVE?

Pátá řada Rizzoli & Isles se blíží do finále. Na ulici je za záhadných okolností zastřelen mladý muž. Nikdo netuší, odkud vrah střílel. Vyšetřování přivede detektivy až k mladíkovi, který se vlivem mozkového nádoru považuje za vlkodlaka...

Co vás čeká s Rizzoli & Isles v šesté řadě?

Jak jsme vás informovali o seriálových premiérách na LOVE v listopadu, rozhodně jste si museli všimnout i informace, že v listopadu uvidíte šestou řadu Rizzoli & Isles. Na co se v ní můžete těšit?

Jane Rizzoli (Angie Harmon) je drsná bostonská policejní vyšetřovatelka, která si nenechá jen tak něco líbit. Dr. Maura Isles (Sasha Alexander) je za všech okolností elegantní patoložka, které nic neunikne. Obě jsou půvabné, nebojácné, důvtipné a odvážné. Každá je jiná, ale dokonale si rozumějí. Tyto protiklady se přitahují a také perfektně doplňují. Společně vyšetřují podivné záhadné vraždy a žádný pachatel si před nimi nemůže být jistý. Ve vzrušující šesté řadě je čeká jeden z nejtěžších případů kariéry: musí dopadnout vraha jednoho z vlastních kolegů.

Kromě toho se Janin mladší bratr detektiv Frankie (Jordan Bridges) nečekaně dostane do problémů, když během pronásledování zastřelí neozbrojeného muže. Jane a Maura se přestrojí a ponoří se do krvežíznivého světa rybářských závodů, aby chytily chladnokrevného zabijáka. Čeká je vyšetřování zmraženého a pomalovaného muže nebo mrtvého teenagera zamčeného v kleci. Mauru dokonce unesou! A jako by to nestačilo, Maura dostane na pitevně na starost divného nováčka. Její nový kolega Kent Drake (Adam Sinclair) sloužil v Afghánistánu. Jak se osvědčí?

Podívejte se na Prima LOVE ve 20.15 každý čtvrtek, jelikož vás čeká podívaná s Rizzoli & Isles!

Sdílejte článek