Co když nastane místo svatební cesty Dokonalý únik?

Cestování po nádherných, úžasně čistých a od civilizace vzdálených plážích na Havaji. Jen ona a on, nádherné západy slunce a moře. Dokáže si někdo představit romantičtější líbánky? V neděli ve 22.30 se na Prima family můžete přesvědčit, že místo dokonalé idylky můžete zažít i ne tak Dokonalý únik.

Na ostrovech někdo drasticky zavraždil mladého muže a ženu, kteří měli jen pár dnů po svatbě. O vraždě na vedlejším ostrově se páreček cestovatelů Cliff a Cyndy dozvídají až během své cesty. Sice je to vyděsí, ještě k tomu, když vrazi stále nebyli dopadeni, ale i tak se rozhodnout pokračovat dál v poznávání Havaje.

Setkávají se s dalšími sympaťáky Nickem a Ginou a také s drsným Kalem, který po ostrovech stopuje se svojí něžnou přítelkyní Cleou. Jak jejich putování pokračuje, začnou se dvojice navzájem poznávat, ale zároveň také podezírat.

Co když vrahy mladého páru jsou ti druzí? A cestuje každý pod svým pravým jménem nebo někdo svoji identitu tají? Vzniká tísnivá atmosféra strachu a nedůvěry, kdy nikdo netuší, kdo bude další oběť a odkud přijde útok…

Film Dokonalý únik natočil režisér David Twohy podle vlastního scénáře. A fanoušci si film nemůžou vynachválit. Až hitchcockovsky laděný snímek s pozvolna budovaným napětím vyústí v akčně-thrillerový nářez, kdy do posledního okamžiku nebude jasné, co se stane v příštích minutách.

Navíc je tu skvělé obsazení. Nádherná Milla Jovovich coby novomanželka Cyndy. V roli jejího milého Cliffa namakaný, ale nesměle vypadající Steve Zahn, kterého známe hlavně jako vtipného Ala Giordina z dobrodružné komedie Sahara. Druhá zamilovaná dvojice – pohledný a kamarádský Nick (Timothy Olyphant), který prošel v minulosti vojenským výcvikem a je ochotný každému pomoci, má s sebou sexy přítelkyni Ginu (Kiele Sanchez). Třetí dvojici dominuje stále naštvaný Kale (Chris Hemsworth), který nemůže Cliffovi zapomenout, že je nevzal do auta, když stopovali. A poslední je blondýnka Cleo (Marley Shelton), vzhlížející ke svému svalnatému Kaleovi.

Na co se můžete těšit:

  • Napětí. Připravte si oříšky a víno k pohovce. Nebudete chtít vstávat a přijít o žádnou scénu! Schválně, kdy uhádnete, kdo je vrah…
  • Úchvatné záběry přírody, skalisek, a nekonečných pláží. Kromě Havaje se natáčelo také v Karibiku, konkrétně na Portoriku a na Jamajce.
  • Herci, kteří výborně hrají, a navíc se na ně moc dobře kouká. Dámy se v akčních scénách v pohodě vyrovnávají svým mužským protějškům

U dobrodružného thrilleru Dokonalý únik z roku 2009 se skvěle pobavíte v neděli večer ve 22.30 na Prima family!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.