Seriály a filmy

10. září 2018 10:41

Ilona Blašková

Co má moderátorka Sport Staru Andrea Košťálová společného se sportem? Budete se divit!

Andrea Košťálová je reportérkou Top Staru, moderátorkou Divošek a teď nově bude moderovat i sportovní magazín Sport Star. Možná si říkáte, co má Andrea společného se sportem?

Moderátorka Andrea Košťálová kdysi sbírala jedno ocenění za druhým. „Když jsem nastoupila na Primu, tak jsem asi 12 let závodila disco dance a street dance a tak se můžu pochlubit oceněním 2. vicemistryně Evropy a světa. Dámy a pánové, už je to dlouho dozadu, ale je to tak. Pak jsem trénovala juniory, což je do 15 let, a tam moje choreografie dokonce zvítězila na mistrovství světa. Tak jsem si říkala, už můžu skončit. Moje děti byly mistři světa, tak co víc,“ prozradila Andrea.

Jenže s tančením nepřestala, jen děti vystřídala za dospěláky a teď předcvičuje. „Jednou týdně mám hodinu, říkáme tomu fit dance. Není to žádná lekce, která by někde existovala. Baví mě latinskoamerické rytmy a baví mě posilovat. Musím být na konci hodiny zničená a zpocená,“ vysvětluje Andrea. „Já to nechápu, ale ty holky na mě chodí už osm let. Furt ty stejný holky, furt je to baví, prostě je to jako když se scházím s kamarádkami a jednou týdně je zničím,“ směje se.

Sdílejte článek
Štítky sport Andrea Košťálová