Co nevíte o sexy Shemarovi Moorovi z Myšlenek zločince: nemocná matka, fitness plán, ale i chuť skončit

Shemar Moore před dvěma lety opustil úspěšné Myšlenky zločince, vy ho ale můžete naštěstí stále sledovat na Prima LOVE ve 20.15 každé pondělí. A pokud vám něco o něm uteklo, máme pro vás všechny informace.

Co uvidíte ve 20.15 v pondělí na Prima LOVE?

Sotva se Derek Morgan vrátil do týmu a začal znovu pracovat, je postřelena jeho těhotná žena. Aaron Hotchner ho vyřadí z vyšetřování, Derek se ale rozhodne jednat na vlastní pěst…

Více uvidíte na Prima LOVE v Myšlenkách zločince!

Shemar Moore a jeho fitness plán

Jestli si na tomto čtyřicátníkovi někdo něčeho všimne na první dobrou, je to zaručeně jeho vypracované tělo. Ale ani to není zadarmo a Shemar Moore rád dává inspiraci druhým. Přečtěte si něco o jeho fitness plánu, který zahrnuje posilování, ale i outdoor aktivity.

FITNESS SHEMARA MOORA Z MYŠLENEK ZLOČINCE

Původ a strasti Shemara Moora

Shemar Moore patří mezi opálené krasavce a také mezi mulaty. Otec je Afroameričan, matka je běloška. Shemar Moore se narodil v roce 1966, kdy stále panovala rasová segregace a zakázání rasismu bylo teprve v plenkách.

SHEMAR MOORE JE PLOD ZAKÁZANÉHO OVOCE

Fenomén Baby girl

Neskutečná láska mezi ajťačkou Penelope a Derekem Morganem už patří mezi seriálový fenomén. Přečtěte si něco více o tom, jak vlastně taková přátelská láska vznikla.

SHEMAR MOORE VZPOMÍNÁ NA LÁSKU K PENELOPE

Selfie

Selfíčka? Ty Shemar Moore může. Podívejte se na jeho nejlepší. Většinou jsou totiž z natáčení Myšlenek zločince, které uvidíte v pondělí na Prima LOVE ve 20.15!

NEJLEPŠÍ SELFIE SHEMARA MOORA

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2023

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.