Co nevíte o sexy Shemarovi Moorovi z Myšlenek zločince: nemocná matka, fitness plán, ale i chuť skončit

Myšlenky zločince XI (18) - upoutávka

Shemar Moore před dvěma lety opustil úspěšné Myšlenky zločince, vy ho ale můžete naštěstí stále sledovat na Prima LOVE ve 20.15 každé pondělí. A pokud vám něco o něm uteklo, máme pro vás všechny informace.

Co uvidíte ve 20.15 v pondělí na Prima LOVE?

Sotva se Derek Morgan vrátil do týmu a začal znovu pracovat, je postřelena jeho těhotná žena. Aaron Hotchner ho vyřadí z vyšetřování, Derek se ale rozhodne jednat na vlastní pěst…

Více uvidíte na Prima LOVE v Myšlenkách zločince!

Shemar Moore a jeho fitness plán

Jestli si na tomto čtyřicátníkovi někdo něčeho všimne na první dobrou, je to zaručeně jeho vypracované tělo. Ale ani to není zadarmo a Shemar Moore rád dává inspiraci druhým. Přečtěte si něco o jeho fitness plánu, který zahrnuje posilování, ale i outdoor aktivity.

FITNESS SHEMARA MOORA Z MYŠLENEK ZLOČINCE

Původ a strasti Shemara Moora

Shemar Moore patří mezi opálené krasavce a také mezi mulaty. Otec je Afroameričan, matka je běloška. Shemar Moore se narodil v roce 1966, kdy stále panovala rasová segregace a zakázání rasismu bylo teprve v plenkách.

SHEMAR MOORE JE PLOD ZAKÁZANÉHO OVOCE

Fenomén Baby girl

Neskutečná láska mezi ajťačkou Penelope a Derekem Morganem už patří mezi seriálový fenomén. Přečtěte si něco více o tom, jak vlastně taková přátelská láska vznikla.

SHEMAR MOORE VZPOMÍNÁ NA LÁSKU K PENELOPE

Selfie

Selfíčka? Ty Shemar Moore může. Podívejte se na jeho nejlepší. Většinou jsou totiž z natáčení Myšlenek zločince, které uvidíte v pondělí na Prima LOVE ve 20.15!

NEJLEPŠÍ SELFIE SHEMARA MOORA

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.