Co si pro vás připraví Jan Kraus ve své show?

Oblíbená Show Jana Krause přináší českému publiku typ pořadu léta zavedený v zahraničních televizích. Divák může zažít atmosféru natáčení této jedinečné talkshow přímo v divadle Archa a nebo vzápětí na obrazovce televize Prima.

Pobaví vás zajímaví hosté a břitký humor pohotového i obávaného moderátora. Jan Kraus je ostřílený moderátor se specifickým ostrým smyslem pro humor, který si našel oblibu u moře diváků. Do studia si zve známé tváře showbyznysu, politiky i podnikatelské sféry. Specialitou bývá téměř neznámý třetí host s nějakou neobvyklou dovedností, zvláštním koníčkem či jinou zajímavostí, které se věnuje. Pro většinu osobností je pozvání do této show prestižní záležitostí, někteří se však obávají jak to dopadne a co budou muset na sebe prozradit.

Premiérovou čtvrtou řadu Show Jana Krause uvidíte opět každý pátek od 23. 8. večer na Primě! Po obrovském úspěchu speciálního březnového dílu z Ostravy se můžete těšit také na několik regionálních speciálů (např. Plzeň, Zlín. Liberec,…). Velmi prestižní a zajímavá byla pozvání do zahraničí. Proto po New Yorku a Miláně budeme pokračovat těmito ojedinělými díly ze zahraničí, kde se představují čeští a slovenští hosté, kteří uspěli v cizině a nebo jiní státní příslušníci, kteří mají vztah k Česku! Novinkově pro vás chystáme Londýn nebo návštěvu u našich sousedů na Slovensku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.