Colin Firth se v neděli objeví v komorním dramatu Spálené mosty

Colina Firtha znáte možná z anglické romantiky Pýcha a předsudek nebo jako anglického právníka Marka Darceyho. Firth je ale charismatický herec, který zvládne i dost dramatické role a zahrát nechuť k životu mu jde dokonale. Podívejte se na skvělé drama Spálené mosty na Prima LOVE v neděli ve 20.00.

Colina Firtha si nenechte ujít v dalším dramatu, kde vám převypráví emoce muže, kterému zemřela manželka. A jeho filmový charakter se snaží spálit mosty.

Joe je univerzitní profesor, který se po náhlé smrti ženy při tragické autonehodě rozhodne využít nabídky dávné kamarádky ze školy k ročnímu pracovnímu pobytu v italském Janově a odstěhuje se tam se svými dvěma dcerami. Doufá, že změna prostředí jemu i dcerám pomůže zmírnit velkou prázdnotu po ztrátě milované osoby. Starší Kelly však právě prochází těžkým obdobím vzpurného dospívání a mladší Mary je traumatizovaná svým podílem na oné osudové autonehodě. Všechny členy rodiny tak čeká ještě dlouhá a složitá cesta.

Snímek Spálené mosty natočil Michael Winterbottom, režisér, producent a scenárista, kterého můžeme přiřadit k nejvýznamějším filmovým jménům na britské půdě. Mezi snímky, kterými prorazil ve světe filmu, patří Nonstop párty (2001), Tristram Shandy (2005), Cesta na Guantánamo (2006) či z poslední doby kontroverzní adaptace románu Jima Thompsona Vrah ve mně (2010).

Sledujte britskou hvězdu Colina Firtha na Prima LOVE v neděli ve 20.00!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.