Čtvrteční Kdo je kdo? Uhodne Ivo Šmoldas sám sebe?

Pamatujete, čím jste chtěli být v mládí? Vzpomínáte na všechny princezny a popeláře? To moderátor soutěžního pořadu Kdo je kdo? se ve čtvrtek ve 21.30 na Primě přizná, že chtěl být podprsenkou své paní učitelky. Redaktora Iva Šmoldase by asi nikdy nenepadlo, že jednou bude muset hádat sám sebe!

Po čtvrtečních Svatbách v Benátkách nepřepínejte, protože můžete znovu sledovat další díl zábavného pořadu, kde mezi sebou soutěží a hlavně hádají celebrity. Kapitánky dvou soutěžních družstev jsou Alice Bendová a Dana Morávková, které mají po pravici Martina Zounara, režiséra a svérázného baviče Jakuba Koháka a Boba Klepla.

Jedním ze soutěžících pod taktovkou Dany Morávkové je i Ivo Šmoldas. Překladatel, moderátor, nakladatelský publicista s příznačným hlasem a hlavně neuvěřitelným smyslem pro humor. Pokud vás nezaujme na první pohled, můžete si být jisti, že jeho hlas a vyprávění vás zaujmou určitě. Ivo je opravdu orginální člověk, a tak se tvůrci pořadu Kdo je kdo? rozhodli s ním naložit po svém. Slavný intelektuální neurotik měl zkrátka hádat sám sebe.

Nápovědy sice proběhly, ale tou největší nápovědou mu byla věta: leze to z tebe jako z chlupaté deky a samotný moderátor Petr Vondráček. Uhodl ovšem sám sebe?

Ivo Šmoldas měl sice nádherné hádání, ale špatně na tom nakonec nebyla ani Dana Morávková, která měla uhodnout Polednici. Nápovědy byly opravdu všeříkající: Tvá láska k dětem je pověstná/Jsi doplňkem sociálních služeb.

Podívejte se na ukázku těch nejlepších hlášek:

Martin Zounar měl uhodnout Policistu. Jaké nápovědy dostal?

Sledujte ve čtvrtek ve 21.30 na Primě zábavný pořad Kdo je kdo?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.